Aktualności - Junior A<<< Powrót

Trening z R-Golem

Firma R-Gol, która współpracuje z naszym klubem z okazji 15-lecia istnienia swojej firmy wybrała 15 ośrodków piłkarskich do filmu promocyjnego. W miniony czwartek byli na treningu juniorów starszych Drutex-Bytovii prowadzonych przez Jacka Maszkowskiego. – Nagrywali fragmenty treningu, był też konkurs, kto najczęściej trafi w poprzeczkę. Nagrodą były buty piłkarskie do wyboru – tłumaczy trener Drutex-Bytovii.

Foto: M.S.

TAGI:

Comments are closed.

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Chojniczanka41181323581840
2KP Starogard Gd.39171232421230
3Czarni Pruszcz Gd.35171124481830
4Drutex-Bytovia35171052472126
5Jaguar Gdańsk33181035512823
6Gryf Słupsk3217953491930
7Gryf Wejherowo3018936422517
8Bałtyk Gdynia261882840346
9Żuławy Nowy Dwór Gd.121840143852-14
10GOSRiT Luzino91730141256-44
11Karol Pęplino61720151172-61
12Orzeł Trąbki Wielkie4181116689-83
wiecej »