Aktualności - Junior A<<< Powrót

Gol w 1 min otworzył wynik (galeria)

Juniorzy starsi Jacka Maszkowskiego Drutex-Bytovii po jednostronnym pojedynku wygrali z Pogonią Lębork 7:2. Spotkanie otworzyło się bardzo szybko, bo już w 12 sekundzie przechwyt Patryka Wolskiego i strzał Rafała Zagdana przyniósł prowadzenie bytwoskiej druyżnie.Chwilę później na 2:0 podwyższył Filip Data trafiając do siatki głową z 7 metra, choć bramkę zaliczono obrońcy Pogoni, który próbował wybijąć futbolówkę z lni bramkowej. Po zabójczym początku gospodarzy do głosu doszli goście, którzy zaliczyli dwie kontry i jedna z nich przyniosła słupek. Skuteczniejsi okazali się miejscowi gdy do siatki trafił Sebastian Jeżewski.

Druga część znowu rozpoczęła się od trafienia bytowiaków, którzy za sprawą S. Jeżewskiego wyszli na czterobramkowe prowadzenie. Od tego momentu gra się wyrównała i goście potrafili trafić do siatki Bartka Ryngwelskiego dwukrotnie. Między trafieniami ekipy z Lęborka trafił także S. Jeżewski i wynik po 80 minutach brzmiał 5:2. Końcówka rywalizacji należała do Drutex-Bytovii, gdzie najpierw bramkę zdobył Matusz Nazarko a po chwili do siatki trafił Jakub Czucha.

DRUTEX-BYTOVIA – POGOŃ LĘBORK 7:2
BRAMKI: 1:0 R. Zagdan (1), 2:0 sam., 3:0 S. Jeżewski (43), 4:0 S. Jeżewski (60), 5:1 S. Jeżewski (68), 6:2 M. Nazarko (90), 7:2 J. Czucha (90+2).
DRUTEX-BYTOVIA: B. Ryngwelski – W. Dunst, P. Brozis, R. Domżalski, S. Lublewski (46 M. Urbański), M. Czapiewski, K. Kropidłowski (81 M. Nazarko), S. Jeżewski, P. Wolski (87 K. Jakusz), F. Data (46 J. Czucha), R. Zagdan (76 J. Świderski).

Foto: M.S.

TAGI:

Comments are closed.

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Chojniczanka41181323581840
2KP Starogard Gd.39171232421230
3Czarni Pruszcz Gd.35171124481830
4Drutex-Bytovia35171052472126
5Jaguar Gdańsk33181035512823
6Gryf Słupsk3217953491930
7Gryf Wejherowo3018936422517
8Bałtyk Gdynia261882840346
9Żuławy Nowy Dwór Gd.121840143852-14
10GOSRiT Luzino91730141256-44
11Karol Pęplino61720151172-61
12Orzeł Trąbki Wielkie4181116689-83
wiecej »