Aktualności - Junior A<<< Powrót

Turniejowe zwycięstwo w wielkim stylu (galeria)

Podopieczni Jacka Maszkowskiego przywieźli z Koszalina trofeum za zwycięstwo w turnieju na sztucznej murawie BAŁTYK CUP 2017. W sobotę bytowiacy po pokonaniu Chemika i Świtu po rzutach karnych zajęli pierwsze miejsce w grupie. W niedizelę Drutex-Bytovia była lepsza od ekipy ze Szczecinak i faworyzowanego Bałtyku Koszalin aż 3:0. To dało im pierwsze miejsce w całym turnieju. Radości po tym sukcesie nie ukrywał trener Jacek Maszkowski wypowiadając się w samyuch superlatywach i podkreślając zaangażowanie zawodników kom,entujac: – Jestem dumny z chłopaków za postawę i na boisku i po za nim. Na boisku za to, że włożyli masę serca i woli walki. Choć początkowe spotkania nie były rewelacyjne, to ostatni akcent z głównym faworytem przekonał mnie, że warto z kimś takim jak Ci zawodnicy pracować. Po za boiskiem mam chyba jeszcze większą satysfakcję, gdyż Pani gospodarz Ośrodka, w którym nocowaliśmy stwierdziła, że jeszcze takiej drużyny nie miała, tak sympatycznej i poukładanej, co zaowocowało tym, iż to Ona zafundowała urodzinowy tort solenizantowi Czapiemu. Miło się słucha od różnych ludzi pochwał dla podopiecznych, którzy oprócz tego, że wzorowo się zachowywali, to jeszcze wygrali turniej.

DRUTEX-BYTOVIA – ŚWIT SZCZECIN 0:0 k: 3:2
BRAMKI: 1:1 K. Kropidłowski, 2:1 M. Błaszkowski, 3:2 J. Czucha.
DRUTEX-BYTOVIA: B. Ryngwelski – W. Dunst, M. Kaba, R. Domżalski, M. Urbański, M. Błaszkowski, S. Jeżewski, M. Czapiewski, K. Kropidłowski, P. Wolski, R. Zagdan oraz J. Czucha.

DRUTEX-BYTOVIA – CHEMIK BYDGOSZCZ 1:0
BRAMKA: 1:0 K. Kropidłowski (34).
DRUTEX-BYTOVIA: B. Ryngwelski – P. Brozis, M. Kaba, S. Lublewski, M. Urbański, M. Błaszkowski, J. Czucha, M. Czapiewski, K. Kropidłowski, K. Jakusz, R. Zagdan oraz R. Domżalski, J. Zdaniukiewicz, P. Wolski, S. Jeżewski, W. Dunst.

DRUTEX-BYTOVIA – AP SZCZECINEK 1:0
BRAMKA: 1:0 S. Jeżewski (39).
DRUTEX-BYTOVIA: B. Ryngwelski – P. Brozis, W. Dunst, M. Kaba, R. Domżalski, M. Błaszkowski, S. Jeżewski, J. Czucha, K. Kropidłowski, P. Wolski, R. Zagdan oraz M. Urbański, M. Czapiewski.

BAŁTYK KOSZALIN – DRUTEX-BYTOVIA 0:3
BRAMKI: 0:1 M. Kaba (4), 0:2 M. Błaszkowski (7), 0:3 R. Zagdan (53).
DRUTEX-BYTOVIA: B. Ryngwelski – P. Brozis, W. Dunst, M. Kaba, M. Urbański, M. Błaszkowski, S. Jeżewski, M. Czapiewski, K. Kropidłowski, P. Wolski, S. Sobczyński oraz R. Kamiński, R. Zagdan, J. Czucha, J. Zdaniukiewicz.

TAGI:

Comments are closed.

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Chojniczanka41181323581840
2KP Starogard Gd.39171232421230
3Czarni Pruszcz Gd.35171124481830
4Drutex-Bytovia35171052472126
5Jaguar Gdańsk33181035512823
6Gryf Słupsk3217953491930
7Gryf Wejherowo3018936422517
8Bałtyk Gdynia261882840346
9Żuławy Nowy Dwór Gd.121840143852-14
10GOSRiT Luzino91730141256-44
11Karol Pęplino61720151172-61
12Orzeł Trąbki Wielkie4181116689-83
wiecej »