Aktualności - Junior B<<< Powrót

Wyrównana gra i skuteczność

Zawodnicy Grzegorza Rzepińskiego od początku prowadzili równorzędną walkę z rywalem. W 18 min po złym podaniu P. Górnego piłkę przejął zawodnik Startu, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnie ograł naszego bramkarza zdobywając bramkę. W bramce stanął wyjątkowo, z uwagi na chorobę bramkarzy juniora B2, Piotr Godwin, który również jak się okazało zagrał bardzo dobre spotkanie. Piłkarze Startu bardzo dobrze rozgrywali piłkę i miło było popatrzeć na ten element gry zespołu gości. Jednak nasi zawodnicy sprawnie rozbijali ataki gości. W 38 min meczu M. Malek wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i zdobył bramkę wyrównującą. Wynikiem 1:1 zakończyła się I połowa.

Po przerwie na boisko weszli zmiennicy. W dalszym ciągu mecz był bardzo wyrównany, ale to jedynie nasi zawodnicy strzelali gole i tak w 50 min bramkę zdobył K. Malich a po nim w 62 min rzut karny na bramkę zamienił P. Godwin.

– Moi zawodnicy rozegrali dobre spotkanie, cieszy przede wszystkim wynik, jednak sama gra w polu wymaga jeszcze pewnej korekty. Chłopcy chcieli grać i mocno zaangażowali się w spotkanie za co należy ich pochwalić. W sumie jestem zadowolony i oby grali tak w lidze – komentuje trener Grzegorz Rzepiński.
DRUTEX-BYTOVIA II – START MIASTKO 3:1
BRAMKI: M. Malek, K. Malich i P. Godwin.
DRUTEX-BYTOVIA II: P. Godwin, K. Hering (K. Strzyżewski), P. Górny, P. Lorbiecki (A. Godwin), M. Gierszewski (J. Żmuda-Trzebiatowski), K. Malich (M. Kukliński), W. Matuszyński (Sz. Bartłomiejczuk), F. Lepak (R. Turzyński), P. Gawin (K. Wirski), D. Somionka, M. Malek (M. Kurs).