Aktualności - Junior C<<< Powrót

Nietypowy sparing

Piłkarze Tomasza Ciersona w ramach treningu rozegrali „dziwny” mecz z U-2 Bytów (2004). – Była to bardziej gra kontrolna niż sparing, ponieważ formuła tego meczu była nietypowa – mówi trener Drutex-Bytovii dodając: – pierwszą część zagraliśmy na pełnowymiarowym boisku po 11, wygraliśmy 5:0. Natomiast druga połowa rozgrywana była na małe bramki po dziewięciu (zespół U-2 tak rozgrywa swoje mecze ligowe). Ta część również zakończyła się naszym zwycięstwem 4:0. Miałem do dyspozycji 19 zawodników i wszyscy zagrali  minimum „połówkę”. Pierwsza połowa to nasza całkowita dominacja widać było nasza przewagę nie tylko fizyczną ale i obycie z pełnowymiarowym boiskiem, strzeliliśmy pięć goli a przy lepszej skuteczności goli powinno być minimum dwa razy tyle. Bardzo podobała mi się gra zawodników którzy pojawili się na boisku po przerwie pokazali się z dobrej strony nie dali się rozegrać przeciwnikowi, a sami wbili cztery gole.

DRUTEX-BYTOVIA – U-2 BYTÓW (2004) 9:0
W I połowie zagrali: M. Lipka – D. Myślak, C. Krawiec, M. Turowski, J. Hapka, S. Stencel, M. Wielgosz, Ł. Kurs, J. Czapiewski, M. Kuraśkiewicz, J. Pawłowski oraz O. Depka-Prądzyński
Bramki zdobyli: J. Pawłowski x 2, M. Kuraśkiewicz, J. Hapka oraz J. Czapiwski.
W II połowie zagrali: D. Cyrson – H. Malich, O. Depka-€“Prądzyński, K. Szariak, Sz. Pruss, A. Bińczyk, M. Wielgosz, G. Pyra, D. Orłowski
Bramki zdobyli: Sz. Pruss, G. Pyra, O. Depka-Prądzyński oraz H. Malich.