Aktualności - rezerwy<<< Powrót

Przegrana w Kartuzach (galeria)

Od porażki 2:3 zaczęli młodzi bytowiacy występ w IV lidze. Choć w początkowej fazie spotkania Drutex-Bytovia wykonywała dwa rzuty rożne, to jednak w tej części inicjatywę posiadali gospodarze. W 30 min dobrą akcję Cartusi zakończył strzałem przy krótkim słupku Mateusz Niedźwiecki, a w ostatniej minucie pierwszej połowy ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 dla miejscowych.

Druga część to ambitna pogoń bytowiaków, którzy już w 47 min zdobyli kontaktową bramkę po strzale z rzutu karnego Tomasza Galikowskiego. Kolejne akcje gości doprowadziły do wyrównania, gdy do bezpańskiej piłki na 17 m dopadł Mariusz Szmidke i trafił do siatki gospodarzy. Bytowiacy mogli wyjść na prowadzenie, jednak w 80 min fenomenalną paradą popisał się bramkarz z Kartuz i wybił piłkę lecącą w okienko. Na 4 min przed końcem niestety to Cartusia wyszła na prowadzenie po trzecim trafieniu M. Niedźwieckiego i to ona zwyciężyła w tym pojedynku.

CARTUSIA Kartuzy – DRUTEX-BYTOVIA Bytów 3:2

BRAMKI: 1:0 M. Niedźwiecki (30), 2:0 M. Niedźwiecki (45), 2:1 T. Galikowski (47), 2:2 M. Szmidke (73), 3:2 M. Niedźwiecki (86).

CARTUSIA: A. Babiński – P. Iwański, S. Bielicki, M. Adamkiewicz, P. Sienkiewicz, K. Paninski (60 J. Leszkiewicz), M. Toporek (76 Ł. Wołoszyk), B. Siłkowski, J. Giec, M. Niedźwiecki, M. Dampc.

DRUTEX-BYTOVIA: Ł. Pupka Lipiński – M. Kaba, P. Brozis, M. Urbański (73 K. Cecot), T. Galikowski, M. Błaszkowski, S. Jeżewski (65 M. Czapiewski), M. Szmidke, K. Kropidłowski, P. Wolski, R. Zagdan (84 W. Gostomski).

ŻÓŁTE KARTKI: M. Toporek, B. Siłkowski – M. Urbański, M. Błaszkowski, R. Zagdan.

SĘDZIOWIE: S. Marciniak – A. Szerszeń – P. Chacuk.