Aktualności - Junior A<<< Powrót

Pokonali seniorów z Niezabyszewa (galeria)

W niedzielę w ramach przygotowań do sezonu odbył się sparing Junior A. Po bardzo jednostronnym widowisku bytowska drużyna rozgromiła A-klasowy Magic Niezabyszewo 10:2.

Od początku spotkania wyraźną przewagę uzyskali bytowiacy, którzy składnie rozgrywali akcje na połowie przeciwnika. Już po 20 minutach Drutex-Bytovia prowadziła 3:0 po bramce Kacpra Chajeckiego i dwóch trafieniach nowego nabytku z Arki Gdynia Jakuba Cierockiego. Po małej dekoncentracji goście trafili z bliska na 3:1, jednak już po chwili do siatki z 40 metrów trafił Krzysztof Szymanowski. Na 5:1 do przerwy wynik ustalił J. Cierocki trafiając do pustej bramki.<

Druga część to kolejne akcje i identyczny wynik jak w pierwszej połowie. Tym razem bramkami podzielili się K. Chajecki, który dwukrotnie trafił do siatki rywali oraz Dawid Kurs, Mariusz Czapiewski i J. Cierocki. Wynik mógł byc duzo wyższy jednak znakomite okazje nei wykorzystał Jędrzej Żmuda Trzebiatowski oraz Marcin Majewski, który spudłował z rzutu karnego.

– Bardzo przydatny sprawdzian dla młodszych zawodników, którzy mogli wykazać się sporymi umiejętnościami. Fajnie zaprezentował się „Czapi”, który napewno będzie kandydował do pierwszego składu w IV lidze. Fajnie, że coraz więcej młodych zawodników prezentuje dobry poziom grania.

DRUTEX-BYTOVIA Bytów (JA) – MAGIC Niezabyszewo (sen) 10:1

BRAMKI: 1:0 K. Chajecki, 2:0 J. Cierocki, 3:0 J. Cierocki, 4:1 K. Szymanowski, 5:1 J. Cierocki, 6:1 K. Chajecki, 7:1 K. Chajecki, 8:1 D. Kurs, 9:1 M. Czapiewski, 10:2 J. Cierocki.

DRUTEX-BYTOVIA (JA): M. Majewski – K. Szymanowski, S. Sobczyński, R. Kamiński, P. Lorbiecki, K. Cecot, M. Czapiewski, M. Wdowiak, K. Chajecki, J. Cierocki, W. Gostomski oraz J. Żmuda-Trzebiatowski, D. Kurs.