Aktualności - Junior A<<< Powrót

Zabawa bubble ball football

W poniedziałek odbyło się niecodzienne zakończenie treningu. Firma Active Kaszuby zafundowała zawodnikom zabawę bubble ball football. Piłkarze umieszczeni w specjalnych kulach próbowali rozegrać pokazowy mecz. Co prawda bramek za dużo nie padło lecz zabawa była świetna. Można było podziwiać akrobatykę i koordynację poszczególnych piłkarzy oraz próby utrzymania się na nogach po zderzeniach z przeciwnikiem.

TAGI:

Comments are closed.

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Chojniczanka41181323581840
2KP Starogard Gd.39171232421230
3Czarni Pruszcz Gd.35171124481830
4Drutex-Bytovia35171052472126
5Jaguar Gdańsk33181035512823
6Gryf Słupsk3217953491930
7Gryf Wejherowo3018936422517
8Bałtyk Gdynia261882840346
9Żuławy Nowy Dwór Gd.121840143852-14
10GOSRiT Luzino91730141256-44
11Karol Pęplino61720151172-61
12Orzeł Trąbki Wielkie4181116689-83
wiecej »