Aktualności – Junior E/F<<< Powrót

Cztery wakacyjne sprawdziany

Zawodnicy junior E1 rozegrali w ostatnim czasie cztery mecze sparingowe. Trzykrotnie mierzyli się z Magic Niezabyszewo i raz z DIEGO Lębork. Podopieczni Krzysztofa Króla 9 września zagraja pierwszy turniej ligowy a ich rywalami bedą: Kaszubia Studzienice, Magic Niezabyaszewo i Lipniczanka Lipnica.

Drutex-Bytovia Bytów 26:1 Magic Niezabyszewo

Bramki: 5x K.Stenka, 4x M.Wirkus, 4x B.Recław, 4x I.Żmuda Trzebiatowski, 4x Ł.Sandak, 2x M.Tomaszewicz, 2x I.Domaros, 1x A.Prądziński.

Skład: P.Król, M.Cyran, I.Domaros, A.Prądziński, B.Kowalski, K.Stenka, M.Wirkus, B.Recław, M.Tomaszewicz, J.Malski, S.Polikarpczyk, I.Żmuda Trzebiatowski, Ł.Sandak, A.Kolaszt

Drutex-Bytovia Bytów 6:6 Magic Niezabyszewo

Bramki: 3x I.Kleinszmidt, 3x I.Żmuda Trzebiatowski,

Skład: I.Łosiński, J.Malski, P.Borkowski, I.Czapiewski, I.Kleinszmidt, M.Podłużny, R.Grabowski, D.Gładkowicz, F.Rolbiecki, B.Lis, Sz.Pruszak, T.Data, I.Żmuda Trzebiatowski, S.Polikarpczyk, M.Turnak, M.Grabowski, P.Majkowski.

Drutex Bytovia Bytów 5:1 Magic Niezabyszewo

Bramki: 2xŁ.Sandak, 2x I.Żmuda Trzebiatowski, M.Podłużny

Skład: I.Łosiński, S.Polikarpczyk, B.Lis, I.Czapiewski, M.Podłużny, I.Kleinszmidt, R.Grabowski, M.Cyran, Sz.Pruszak, P.Borkowski, T.Data, I.Żmuda Trzebiatowski, P.Majkowski, F.Rolbiecki, D.Gładkowicz, B.Góra, M.Grabowski, A.Kolaszt, Ł.Sandak.

Drutex-Bytovia Bytów 7:7 DIEGO Lębork

Bramki: 5x K.Stenka, I.Domaros, A.Prądziński

Skład: M.Cyran, P.Król, I.Domaros, B.Kowalski, A.Prądziński ,M.Tomaszewicz, K.Stenka, B.Recław, M.Wirkus, J.Malski, Ł.Sandak, I.Żmuda Trzebiatowski.

TAGI:

Comments are closed.

I LIGA
SENIORZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Miedź Legnica593216115472522
2Zagłębie Sosnow.55321679443113
3Stal Mielec51321499514110
4Chojniczanka50311489402812
5Raków Częstochowa503214810483711
6GKS Katowice50321551242339
7Wigry Suwałki49311471034331
8GKS Tychy4932147113640-4
9Chrobry Głogów4532129114243-1
10Odra Opole4232119123640-4
11Podbeskidzie Bielsko-Biała4032913103237-5
12Puszcza Niepołomice3931109123536-1
13Drutex-Bytovia3932109133338-5
14Pogoń Siedlce363299144149-8
15Stomil Olsztyn3332104183750-13
16Górnik Łęczna3231711132738-11
17Olimpia Grudziądz303279162335-12
18Ruch Chorzów273296173650-14
wiecej »