Aktualności - Junior B<<< Powrót

Remis z Bałtykiem Gdynia (galeria)

W sobotni ranek do kolejnego meczu ligowego przystąpiła drużyna juniora młodszego podejmując na własnym stadionie Bałtyk Gdynia. W pierwszej części spotkania obie drużyny starały się wyjść na prowadzenie. Każda z ekip miała swoje szanse. Dla bytowiaków najlepsze okazje zmarnował F. Zblewski. W 37. minucie po rzucie rożnym gospodarze tracą bramkę i schodzą na przerwę przegrywając 0:1.

W drugiej części znacznie lepiej zaczęli prezentować się zawodnicy z Bytowa. Co rusz to szukali okazji na dojście do bramki Bałtyku. W 53. minucie Drutex-Bytovia w końcu wyrównuje, a pięknym uderzeniem z 35 metra popisuje się Filip Zblewski uderzając w samo okienko bramki. Zawodnicy z Bałtyku po zamieszaniu w polu karnym odpowiadają strzałem w słupek. W 80. minucie świetny prezent od obrońców otrzymuje Bartosz Wolski, niestety sam na sam z bramkarzem myli się posyłając piłkę obok słupka.

– Patrząc na cały mecz, uważam, że remis jest sprawiedliwy dla obu drużyn. Zarówno my jak i Bałtyk mogliśmy to spotkanie wygrać – komentuje Mateusz Śmigiel.

DRUTEX-BYTOVIA – BAŁTYK GDYNIA 1:1

BRAMKI: F. Zblewski

DRUTEX-BYTOVIA: A. Stachyra, K. Żmuda- Trzebiatowski, D. Kowalonek, P. Leik, P. Gawin, D. Somionka ( 60’ Ł. Marcinkowski),  B. Wolski, M. Leik, K. Zblewski ( 50’ K. Ebertowski) , R. Leik, F. Zblewski oraz M. Wirkus, M. Kukla, M. Gierszewski, W. Treder.