Aktualności - rezerwy<<< Powrót

Przegrana w Dzierzgoniu

Nie udał się wyjazd drużynie rezerw bytowskiego klubu do Dzierzgonia. Tam po grze z twardo grającymi gospodarzami ulegli 3:0.

Mecz udanie mógł rozpocząć się dla Drutex-Bytovii, gdy w 5. minucie sam na sam z bramkarzem wyszedł Maciej Stenka, jednak miejscowy golkiper okazał się lepszy. Od tego momentu Powiśle zaczęło grać twardziej i młodym bytowiakom coraz ciężej było cokolwiek zrobić. Kilka razy zagotowało się w polu karnym Michała Szromnika, jednak tylko raz w tej części w 12. minucie bytowski bramkarz został pokonany.

Druga część to kolejne ataki gospodarzy, które w 60. minucie przyniosły drugie trafienie. Siedem minut później z boiska musiał zejść Piotr Brozis, który otrzymał od arbitra drugą żółtą kartkę. Piłkarze z Dzierzgonia szybko wykorzystali osłabienie gości i w 70. minucie trafili po raz trzeci. Do końca spotkania bytowiacy starali się o honorowe trafienie jednak strzały Filipa Modelskiego czy M. Stenki nie zmieniły rezultatu i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.

POWIŚLE DZIERZGOŃ – DRUTEX-BYTOVIA II 3:0

BRAMKI: 1:0 K. Wierzba (12), 2:0 B. Gutorski (60), 3:0 M. Pietrzyk (70).

POWIŚLE: T. Kowalski – W. Pliszka (79 T. Przybyszewski), A. Hadrysiak, O. Gajewski, D. Orłowski, Ł. Olszewski (70 P. Maluchnik), Maciej Pietrzyk (70 M. Muller), B. Gutorski (88 B. Krogulec), Mateusz Pietrzyk, M. Gajewski, K. Wierzba.

DRUTEX-BYTOVIA II: M. Szromnik – M. Błaszkowski, P. Brozis, F. Modelski, M. Urbanowicz, T. Galikowski, B. Chojnacki, A. Hendryk (75 P. Piórkowski), K. Kropidłowski, R. Zagdan, M. Stenka.

ŻÓŁTE KARTKI: Maciej Pietrzyk, B. Gutorski – P. Brozis x2, M. Stenka.

CZERWONA KARTKA: P. Brozis (67-2ż).

SĘDZIOWIE: E. Nelke – J. Leyk – P. Grzywacz.