Aktualności - Junior D<<< Powrót

Przegrana z AP Człuchów

W sobotę 07 października 2017 o godz. 11.00 zespół juniora D podejmował na własnym boisku drużynę AP Człuchów. Od samego początku spotkania nasz zespół rozpoczął  ofensywną grę zdecydowanie atakując bramkę gości. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 4. minucie bramkarz gości niefortunnie interweniował po strzale na bramkę, wypuścił piłkę z rąk, do której doskoczył Filip Byczkowski i z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce. Prowadzeniem cieszyliśmy się do 18. minuty, kiedy goście również wykorzystali niezdecydowanie naszej linii obrony i wyrównali wynik meczu na 1:1.  Takim wynikiem zakończyła się I połowa.

W drugiej połowie do głosu doszli zawodnicy AP Człuchów, którzy po błędach w ustawieniu i niezdecydowanej postawy przy wybijaniu piłki przez zawodników naszej linii obrony zdołali strzelić w ostatnich 7 minutach meczu dwie bramki (tj. w 23 i 25 minucie). W drugiej połowie nasi zawodnicy grali całkiem dobrze, ale nie stworzyli praktycznie żadnej sytuacji bramkowej i nie oddali  również żadnego strzału w światło bramki przeciwnika.

– Do 53. minuty spotkania remisowaliśmy po całkiem dobrej grze i wydawało się, że zaliczymy dobry wynik. Jednak w ostatnich 7 minutach, zdarzyły się dwa błędy w linii obrony, które kosztowały nas utratą dwóch bramek. Moi zawodnicy grają coraz lepiej i widać postępy w ich grze, jednak zbyt łatwo tracimy bramki, dlatego z wyniku nie jestem zadowolony. Natomiast gra na boisku mojego zespołu wygląda coraz lepiej, chłopcy wygrywają pojedynki jeden na jeden i i zaczynają grać zespołową piłkę – komentuje Adam Zborowski.

DRUTEX-BYTOVIA – AP Człuchów – 1:3
Strzelcy bramek: Filip Byczkowski -1,

Skład zespołu: Ryduchowski H., Recław B., Paszki J., Sawicki J., Orłowski G., Szymański R., Wojach K., Sylka P., Mański K., Manikowski T., Łącki J., Szymański R Żuk A.,.,Trzebiatowski M.,Wichert K., Byczkowski F., Kropidłowski J., Wyszomirski A., Kobiela M.