Aktualności - rezerwy<<< Powrót

Przegrana w Luzinie (galeria)

Rezerwom Drutex-Bytovii nie udało się wywalczyć, chociaż punktu w mecz IV ligi w Luzinie.

Pierwsze minuty spotkania nie należały do udanych dla bytowskiego zespołu. Już w 8. minucie napastnik gospodarzy umieścił piłkę w siatce i miejscowi wyszli na prowadzenie. Nie minęło 10. minut a KTS-K Wikęd Luzino prowadziło już 2:0 po błędach bytowskiej obrony i drugim trafieniu Krystiana Opłatowskiego. Od tego momentu gra się wyrównała i coraz częściej do głosu dochodzili bytowiacy, jednak nie potrafili groźniej postraszyć bramkarza z Luzina.

Druga część sobotniego pojedynku to kilka sytuacji z jednej i drugiej strony. Gospodarze kilka razy groźnie uderzali jednak dobrze w bramce spisywał się Michał Szromnik. Podobnie zawodnicy Drutex-Bytovii, których strzały przeważnie mijały światło bramki, lub wyłapywał je miejscowy golkiper. Dopiero w 86. minucie dobra akcja prawą stroną przyniosła honorowe trafienie Tomasza Galikowskiego. Choć do końca meczu trwała walka o jeden punkt to jednak zawodnicy KTS-K Wikęd nie pozwolili już zagrozić strzeżonej przez siebie bramki.

KTS-K WIKĘD Luzino – DRUTEX-BYTOVIA II Bytów 2:1

BRAMKI: 1:0 K. Opłatowski (8), 2:0 K. Opłatowski (17), 2:1 T. Galikowski (86).

KTS-K WIKĘD: A. Pranga – P. Czoska (63 Ł. Kwaśnik), M. Fierka, S. Kowalski, M. Kożyczkowski, M. Maszota, D. Mienik, K. Opłatowski (72 G. Semak), M. Pietrucha, P. Rutkowski (66 M. Bank), J. Tobiaski.

DRUTEX-BYTOVIA: M. Szromnik – T. Galikowski, W. Dunst, R. Domżalski, M. Urbański, M. Błaszkowski, K. Kropidłowski, P. Piórkowski, S. Jeżewski, M. Stolc, M. Stenka.

ŻÓŁTE KARTKI: P. Rutkowski, G. Semak – M. Urbański.

SĘDZIOWIE: H. Sawicki – B. Tutak – Ł. Jach.