Aktualności - Junior A<<< Powrót

Bezbramkowy remis w Gdańsku (galeria)

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Jaguara Gdańsk z Drutex-Bytovią Bytów w rozgrywkach wojewódzkich Junior A.

W pierwszej połowie na bardzo grząskim i w dużej części zalanym boisku lepiej radzili sobie gospodarze, choć lepsze okazje do zdobycia bramki mieli bytowiacy. W 22. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki przez Rafała Zagdana na strzał głową zdecydował się Michał Wdowiak i piłka opadła tuż za poprzeczką miejscowej bramki. Na 15 metrze przed końcem pierwszych 45. minut ładna akcja z pierwszej piłki w wykonaniu R. Zagdana, Jakuba Czuchy i Michała Zaborowskiego spowodowała to, iż ten ostatni wyszedł sam na sam z bramkarzem, niestety źle trafił w piłkę i ta wyszła poza bramkę.

Druga część to otwarta gra z obydwu stron i trzy zaprzepaszczone sytuacje Jaguara. Najpierw w 60. minucie z linii bramkowej piłkę wślizgiem wybił M. Wdowiak, a po chwili po rzucie wolnym z 5 metra w słupek trafił jeden z pomocników gospodarzy. Zawodnicy z Bytowa także nie byli dłużni i w 65. minucie zdobyli nawet bramkę po strzale J. Czuchy, jednak sędzia jej nie uznał, dopatrując się pozycji spalonej. Pięć minut później dobrą okazję miał R. Zagdan, jednak przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. Ostatnie słowo mogło należeć do gdańszczan, kiedy to w 89. minucie jeden z pomocników wyszedł sam na sam z Marcinem Majewskim, na szczęście dla bytowskiej ekipy nie trafił w bramkę i mecz zakończył się podziałem punktów.

– Małym usprawiedliwieniem dla naszych chłopaków jest to, iż zagrali w bardzo ciężkich warunkach. Niestety nadal brakuje nam dokładności i cwaniactwa w niektórych sytuacjach. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie dużo lepiej – mówi Jacek Maszkowski.

JAGUAR Gdańsk – DRUTEX-BYTOVIA Bytów 0:0

JAGUAR: D. Baran – J. Roda (86 M. Przybytkowski), J. Sawicki, K. Bladowski (46 K. Filas), W. Szymański, D. Kętrzyński (90+2 S. Brudnowski), D. Lisowski (73 K. Gergella), B. Kujawski, O. Demkowicz, J. Górski, J. Jaśkiewicz.

DRUTEX-BYTOVIA: M. Majewski – P. Brozis, K. Szymanowski, M. Wdowiak, K. Chajecki, K. Cecot, M. Czapiewski, J. Czucha, J. Cierocki (61 P. Lorbiecki), R. Zagdan, M. Zaborowski.

ŻÓŁTE KARTKI: P. Lorbiecki, R. Zagdan.

SĘDZIOWIE: L. Wnuk – A. Zaborowski – T. Michalski.

TAGI:

Comments are closed.

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1KP Starogard Gd.49211542531241
2Chojniczanka47211524642242
3Drutex-Bytovia45211362552233
4Czarni Pruszcz Gd.44211425592237
5Jaguar Gdańsk39221237603525
6Gryf Słupsk38211155562729
7Bałtyk Gdynia35211128513714
8Gryf Wejherowo33211038483216
9Żuławy Nowy Dwór Gd.122240184166-25
10GOSRiT Luzino92030171265-53
11Karol Pęplino92130181585-70
12Orzeł Trąbki Wielkie4201118695-89
wiecej »