Aktualności – Junior E/F<<< Powrót

Drugie, czwarte i piąte miejsce w Studzienicach

27 stycznia Drutex-Bytovia wystąpiła w turnieju halowym dla rocznika 2009 i młodszych w Studzienicach. – Do turnieju zgłosiłem trzy drużyny. W dwóch składach wystąpili chłopcy z rocznika 200, a w trzeciej dziewczyny, które z nami trenują i chłopcy z młodszego rocznika 2010. Zajęliśmy odpowiednio drugie, czwarte i piąte miejsce – mówi trener Grzegorz Rzepiński.

Wyniki naszych drużyn:

Drutex-Bytovia I – Start Miastko 1:0,
Drutex-Bytovia II – Kaszubia Studzienice 0:2,
Drutex-Bytovia III – Lipniczanka Lipnica 1:0,
Drutex-Bytovia I – Kaszubia Studzienice 2:2,
Drutex-Bytovia II – Lipniczanka Lipnica 3:2,
Drutex-Bytovia III – Start Miastko 0:2,
Drutex-Bytovia I -Drutex-Bytovia II 6:1,
Drutex-Bytovia III – Kaszubia Studzienice 1:3,
Drutex-Bytovia II – Drutex-Bytovia III 0:0,
Drutex-Bytovia I – Lipniczanka Lipnica 3:1,
Drutex-Bytovia II – Start Miastko 0:1,
Drutex-Bytovia I – Drutex-Bytovia III 3:0,

Skład drużyny I – Ivo Domaros, Wojtek Trawicki, Ksawery Gostomski, Kacper Borkowski, Kewin Ruszer, Rafał Pałubicki, Borys Fenkanin.

Skład drużyny II – Krystian Kwaśny, Oskar Witaszek, Dominik Rekowski, Mateusz Deńczyk-Cyra, Kuba Domińczak, Sebastian Piechowski, Seweryn Janikowski, Robert Reclaw, Bartosz Heron.

Skład drużyny III – Agata Brodzik, Magda Kostrub, Asia Kostrub, Dagmara Prądzyńska, Michał Ślepy, Kuba Dorau, Filip Maliszewski, Fabian Ringwelski, Sierakowski Aleks.

TAGI:

Comments are closed.

I LIGA
SENIORZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Miedź Legnica593216115472522
2Zagłębie Sosnow.55321679443113
3Stal Mielec51321499514110
4Chojniczanka50311489402812
5Raków Częstochowa503214810483711
6GKS Katowice50321551242339
7Wigry Suwałki49311471034331
8GKS Tychy4932147113640-4
9Chrobry Głogów4532129114243-1
10Odra Opole4232119123640-4
11Podbeskidzie Bielsko-Biała4032913103237-5
12Puszcza Niepołomice3931109123536-1
13Drutex-Bytovia3932109133338-5
14Pogoń Siedlce363299144149-8
15Stomil Olsztyn3332104183750-13
16Górnik Łęczna3231711132738-11
17Olimpia Grudziądz303279162335-12
18Ruch Chorzów273296173650-14
wiecej »