Aktualności - Junior A<<< Powrót

Ruszyły przygotowania do wiosny (galeria)

Od 1 lutego zespół juniorów starszych i rezerw bytowskiego pierwszoligowca trenuje na pełnych obrotach. W czwartek pojawiło się 24 zawodników, dzień później o jednego mniej. Z kadrą pierwszego zespołu już od stycznia trenuje Maciej Błaszkowski, Aleks Hendryk i powracający po kontuzji Bartłomiej Ryngwelski. Cała trójka uda się na 12-dniowy obóz do Gniewina. Z seniorami trenowali również Marcin Majewski i Krzysztof Szymanowski.

Zawodnicy rezerw i juniorów jak na razie szlifują formę na hali sportowej przy ZSP, ciężkie treningi dają mocno w kość, ale każdy z zawodników dotrwał do końca zajęć. Zawodnicy są podzieleni na dwie grupy, gdy jedna trenuje na siłowni druga wykonuje ćwiczenia na hali, by po wykonaniu zmienić się miejscami. Zajęcia na hali potrwają do kolejnego czwartku, by w piątek wyjść na sztuczną murawę bytowskiego stadionu.

TAGI:

Comments are closed.

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1KP Starogard Gd.49211542531241
2Chojniczanka47211524642242
3Drutex-Bytovia45211362552233
4Czarni Pruszcz Gd.44211425592237
5Jaguar Gdańsk39221237603525
6Gryf Słupsk38211155562729
7Bałtyk Gdynia35211128513714
8Gryf Wejherowo33211038483216
9Żuławy Nowy Dwór Gd.122240184166-25
10GOSRiT Luzino92030171265-53
11Karol Pęplino92130181585-70
12Orzeł Trąbki Wielkie4201118695-89
wiecej »