Aktualności - Junior D<<< Powrót

Wygrana z Żuławami

W niedzielne popołudnie zawodnicy trenera Adama Zborowskiego rozegrali u siebie kolejny sparing ze swoimi rówieśnikami z klubu Żuławy Nowy Dwór Gdański. Mecz rozegrano w formule 3 x 20 minut. Od samego początku ton grze na boisku nadawali nasi zawodnicy, którzy spokojnie i w przemyślany sposób rozgrywali piłkę i budowali grę ofensywną, jednak brakowało w rozegraniu tego „ostatniego” podania otwierającego drogę do bramki przeciwnika.

Goście kilkukrotnie próbowali z dystansu zaskoczyć naszego bramkarza Łukasza Różyckiego, który tego dnia spisywał się wyśmienicie i ciężko było go pokonać. Pierwsze dwadzieścia minut meczu zakończyło się bezbramkowym remisem. W II połowie od samego początku nasi zawodnicy mocno przycisnęli i zaczęli napierać na drużynę gości. Nasi zawodnicy grali długo piłką i starali się dokładnie rozegrać akcję ofensywną. Po jednej z takich akcji zawodnik gości zagrał ręką w polu karnym a sędzia tego spotkania podyktował rzut karny. Na bramkę mocnym i precyzyjnym strzałem zamienił go Filip Byczkowski.

Do trzeciej części spotkania zawodnicy Drutex-Bytovii wyszli z jednobramkowym prowadzeniem. W dalszym ciągu nasi zawodnicy prowadzili grę na boisku, jednak drużyna z Żuław skutecznie rozbijała ataki naszych zawodników. Dopiero pod koniec trzeciej części meczu po kapitalnej akcji naszego zespołu podwyższyliśmy wynik na 2:0, gdzie Filip Byczkowski podał prostopadłą piłkę do wychodzącego w pole karne Ksawiera Wojach, który technicznym uderzeniem po ziemi posłał piłkę obok bramkarza gości i umieścił ją w bramce.

Zawodnicy gości groźnie atakowali i dwukrotnie po ich strzałach i interwencji Łukasza Różyckiego piłka trafiła w poprzeczkę naszej bramki, jednak do końca meczu nie byli już w stanie zmienić wyniku meczu.

– Jestem bardzo zadowolony z gry moich chłopaków, cały czas obserwowałem z boku ich grę, która była bardzo zorganizowana i można było oglądać całą masę dobrych zagrań i podań. Przede wszystkim moi zawodnicy spokojnie budowali każdą akcję i próbowali groźnie atakować, co ku mojemu zadowoleniu bardzo fajnie im wychodziło. Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje, bo wszyscy zagrali bardzo dobrze. na szczególne wyróżnienie zasługuje Łukasz Różycki, który rozegrał bardzo dobre spotkanie a swoimi interwencjami uratował nasz zespół od straty bramki.

Bramki: Filip Byczkowski – 1, Ksawier Wojach – 1, Skład zespołu: Różycki, Wójcik, Trzebiatowski, Recław, Sylka, Łącki, Byczkowski, Paszki D., Orłowski, Wojach, Kropidłowski, Rolbiecki, Kobiela.

TAGI:

Comments are closed.

GRUPA II - SŁUPSK
JD1 - MŁODZIK
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1JFA Przechlewo22871033726
2Czarni Czarne16951323212
3Dolina Gałąźnia W.131034320155
4AP Człuchów1284041618-2
5Chojniczanka792161330-17
6Drutex-Bytovia481161428-14
wiecej »