Aktualności – Junior E/F<<< Powrót

Winter Cup w Lipnicy

3 marca odbywał się w Lipnicy turniej Winter Cup dla rocznika 2009 i młodsi. – Zgłosiłem do turnieju dwie drużyny –
pierwsza złożona z chłopców z rocznika 2009, a drugą tworzyli chłopcy z rocznika 2010 i dziewczyny, które biorą udział w naszych treningach – mówi Grzegorz Rzepiński.

Pierwsza drużyna fazę grupową ukończyła na pierwszy miejscu – zwyciężając z Doliną Gałąźnia 4:0, z Lipniczanką Lipnica 2:0 i z GTS Czarna Dąbrówka 2:0. W półfinale także Drutex-Bytovia nie straciła bramki pokonując drużynę U-2 Bytów 2:0. W finale „Czarne Wilki” doznały porażki z najlepszą tego dnia Kaszubią Studzienice 2:4.

Druga drużyna w fazie grupowej doznała dwóch porażek z Gryfem Słupsk 0:3, Kaszubią Studzienice 1:4 i zremisowała z U-2 Bytów 2:2. Pozwoliło to na walkę o miejsca 5-8. W tej fazie rozgrywek Drutex-Bytovia wygrała dwa spotkania z GTS Czarna Dąbrówka po rzutach karnych i w meczu o 5 miejsce z Gryfem Słupsk 3:0.

– Podsumowując turniej zajęliśmy drugie i piąte miejsce co uważam za sukces. Chłopcy dobrze się zaprezentowali na tle pozostałych drużyn. Wojtek Trawicki został uznany najlepszym brakarzem turnieju – komentuje Rzepiński.

Skład drużyny rocznik 2009: Iwo Domaros, Wojciech Trawicki, Ksawery Gostomski, Kacper Borkowski, Rafał Pałubicki, Norbert Klonczyński, Robert Reclaw, Oskar Witaszek, Borys Fenkanin, Krystian Kwaśny,

Skład drużyny rocznik 2010 i dziewczyny: Hania Szlagowska, Magda Kostrub, Asia Kostrub, Agata Brodzik, Fabian Ringwelski, Maciek Sierosławski, Alex Sierakowski, Filip Maliszewski.

TAGI:

Comments are closed.

I LIGA
SENIORZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Miedź Legnica593216115472522
2Zagłębie Sosnow.55321679443113
3Stal Mielec51321499514110
4Chojniczanka50311489402812
5Raków Częstochowa503214810483711
6GKS Katowice50321551242339
7Wigry Suwałki49311471034331
8GKS Tychy4932147113640-4
9Chrobry Głogów4532129114243-1
10Odra Opole4232119123640-4
11Podbeskidzie Bielsko-Biała4032913103237-5
12Puszcza Niepołomice3931109123536-1
13Drutex-Bytovia3932109133338-5
14Pogoń Siedlce363299144149-8
15Stomil Olsztyn3332104183750-13
16Górnik Łęczna3231711132738-11
17Olimpia Grudziądz303279162335-12
18Ruch Chorzów273296173650-14
wiecej »