Aktualności - Junior A<<< Powrót

Kontuzja Krzysztofa Szymanowskiego

Tak to w piłce bywa, w niektórych spotkaniach zdarzają się porażki. Niestety gorsze od przegranych są jeszcze kontuzje. W tym sezonie zdarzyło się to kilku młodym chłopakom naszych zespołów. W jesiennych spotkaniach sporą pauzę miał kapitan zespołu juniorskiego z poprzedniego sezonu Mateusz Kaba. Później dużą część sezonu opuścił Patryk Wolski, a pod koniec roku urazu nabawił się Wojciech Dunst. Ta trójka zawodników od nowego roku powróciła do treningów i gry. Gorzej jest z Maciejem Stenką, który w ostatnim meczu IV ligi w rundzie jesiennej zerwał więzadła krzyżowe i właśnie przechodzi rehabilitacje. Wiosna pechowa okazała się dla naszych juniorów. Najpierw miesiąc opuścił Kacper Chajecki, który skręcił staw skokowy, a po trzech dniach podobny uraz zanotował Michał Wdowiak, który najprawdopodobniej po ponad miesięcznej przerwie w meczu z Gryfem Wejherowo powróci na boisko.

Gorzej wygląda sprawa Krzysztofa Szymanowskiego. Kapitan zespołu juniorów starszych 22 kwietnia w meczu z Bałtykiem Gdynia doznał zerwania więzadeł krzyżowych i wczoraj przechodził zabieg. Miejmy nadzieję, iż urazy będą już omijały naszych piłkarzy, a rekonwalescenci jak najszybciej dojdą do pełnej sprawności i już niedługo zobaczymy ich na boiskach.

TAGI:

Comments are closed.

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1KP Starogard Gd.49211542531241
2Chojniczanka47211524642242
3Drutex-Bytovia45211362552233
4Czarni Pruszcz Gd.44211425592237
5Jaguar Gdańsk39221237603525
6Gryf Słupsk38211155562729
7Bałtyk Gdynia35211128513714
8Gryf Wejherowo33211038483216
9Żuławy Nowy Dwór Gd.122240184166-25
10GOSRiT Luzino92030171265-53
11Karol Pęplino92130181585-70
12Orzeł Trąbki Wielkie4201118695-89
wiecej »