Wygrana po ciężkim spotkaniu (galeria) 2018-06-14 13:04

W niedzielę zawodnikom junior A bytowskiego klubu przyszło się zmierzyć w Wejherowie z mocnym w rundzie wiosennej miejscowym Gryfem. Po dramatycznej walce Drutex-Bytovia pokonała miejscowych 2:1. W związku z tym, iż dzień wcześniej w meczu 4 ligi ze Startem Miastko

Kontuzja Krzysztofa Szymanowskiego 2018-06-09 15:37

Tak to w piłce bywa, w niektórych spotkaniach zdarzają się porażki. Niestety gorsze od przegranych są jeszcze kontuzje. W tym sezonie zdarzyło się to kilku młodym chłopakom naszych zespołów. W jesiennych spotkaniach sporą pauzę miał kapitan zespołu juniorskiego z poprzedniego

Bezbramkowy remis w Starogardzie Gdańskim (galeria) 2018-05-26 11:31

20 maja na stadionie w Starogardzie Gdańskim, juniorzy starsi Drutex-Bytovii rozegrali mecz 22 kolejki z miejscowy Klubem Piłkarskim. Zespół gospodarzy to faworyt rozgrywek, długo liderujący, z aspiracjami na grę w Centralnej Lidze Juniorów. W rundzie jesiennej dość szczęśliwie ograli nasz

Wysoka wygrana z Jaguarem Gdańsk (galeria) 2018-05-18 18:31

W niedzielę 13 maja swój najlepszy mecz w sezonie rozegrali juniorzy starsi Drutex-Bytovii. Po całkowitej dominacji przez 90 minut wygrali z trzecim zespołem w tabeli Jaguarem Gdańsk 5:2. Już po 9 minutach gospodarze powinni prowadzić 3:0, jednak w dobrych sytuacjach

Remis z Chojniczanką po walce (galeria) 2018-05-15 20:22

29 kwietnia w Bytowie, drużyna juniorów starszych Drutex-Bytovii spotkała się w kolejnym meczu ligowym z Chojniczanką Chojnice, wiceliderem tabeli. Po emocjonującym meczu, pełnym walki i dramatycznych zwrotów akcji, padł remis 1:1. Nasz zespół przystąpił do meczu mocno osłabiony. Kontuzje i

Kolorowy mecz w Gdyni i kontuzja kapitana (galeria) 2018-04-26 15:47

Kolorowy mecz oglądali kibice w niedzielne popołudnie na stadionie w Gdyni w ramach potyczki ligowej Junior A. Arbiter spotkania wyciągnął, aż 11 żółtych kartek i 3 czerwone, a spotkanie pomiędzy miejscowym Bałtykiem i Drutex-Bytovią zakończyło się remisem 1:1. W spotkanie

Remis z Gryfem Słupsk (galeria) 2018-04-18 14:33

15 kwietnia juniorzy starsi Drutex-Bytovii rozegrali derbowy mecz ligowy z Gryfem Słupsk. Pomimo przedmeczowej mobilizacji i pełnego zaangażowania zawodników podczas zawodów, nie udało się ograć rywala. Młodzi gracze ze Słupska dobrze zorganizowali się w grze obronnej i zagęszczali środek boiska,

Pogrom Karola Pęplino (galeria) 2018-04-08 21:58

7 kwietnia na stadionie 650-lecia w Słupsku, juniorzy starsi Drutex-Bytovii rozegrali drugi mecz ligowy. Przeciwnikiem był zespół Karola Pęplino. Po jednostronnym widowisku nasi piłkarze rozbili rywala 8:0. Początek spotkania nie wskazywał na pogrom. Pęplinianie sporo biegali, byli ruchliwi na boisku

9 bramek w meczu z Żuławami 2018-04-03 18:09

W środę 28 marca odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej Junior A. Drutex-Bytovia na bytowskim stadionie pokonała zespół Żuław Nowy Dwór Gdański 6:3. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry w środku pola, jedni i drudzy, choć próbowali zawiązać składne akcje,

Wygrana w ostatnim sparingu 2018-03-19 09:36

W niedzielę odbył się ostatni sparing juniorów A przed inauguracją rundy wiosennej. Po jednostronnym widowisku bytowiacy wygrali z seniorami Słupi Sulęczyno 3:0. Goście przyjechali do Bytowa bez bramkarza, więc w obu bramkach stanęli bytowscy golkiperzy. W pierwszej połowie w Drutex-Bytovii

Przegrana z Bałtykiem Koszalin 2018-03-06 09:58

4 marca drużyna juniorów starszych rozegrała w Bytowie grę kontrolną z rówieśnikami Bałtyku Koszalin, przegrywając 1-2 (0-1). Pierwsza część meczu to próby szybkiego rozgrywania piłki z obu stron. Specyfika naszego, małego boiska uniemożliwiała jednak granie koronkowych akcji, gdyż zawodnicy obu

Remis z seniorami Myśliwca 2018-02-25 19:34

25 lutego juniorzy starsi Drutex-Bytovii zmierzyli się z seniorami Myśliwca Tuchomie. Po dobrej grze bytowiaków spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W juniorskim zespole wystąpili zawodnicy, którzy nie brali udziału w sobotnim spotkaniu rezerw. W związku z tym wydawało się, iż

Przegrana z Bałtykiem Koszalin 2018-02-25 19:13

20 lutego w Darłowie drużyna juniorów starszych rozegrała kolejny mecz w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem rywalem był Bałtyk Koszalin. Spotkanie zakończyło się porażką 0-2 (0-0). Mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska. Nie brakowało walki i

Wysoka przegrana w Koszalinie (galeria) 2018-02-18 21:11

W sobotę 17 lutego do Koszalina udali się juniorzy starsi Drutex-Bytovii. Choć mecz był wyrównanym widowiskiem, to jednak skutecznością popisali się miejscowi, wbijając bytowiakom 4 bramki a tracąc zaledwie jedną. Już w drugiej minucie błąd w kryciu przy rzucie rożnym

Wygrana z młodszymi kolegami 2018-02-15 17:01

13 lutego w ramach treningu zespół juniora starszego rozegrał sparing z juniorem młodszym Drutex-Bytovii prowadzonym przez trenera Mateusza Śmigla. Od początku zarysowała się przewaga starszych kolegów i choć kilka razy zrobiło się groźnie w polu karnym to przez dłuższy czas

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1KP Starogard Gd.49211542531241
2Chojniczanka47211524642242
3Drutex-Bytovia45211362552233
4Czarni Pruszcz Gd.44211425592237
5Jaguar Gdańsk39221237603525
6Gryf Słupsk38211155562729
7Bałtyk Gdynia35211128513714
8Gryf Wejherowo33211038483216
9Żuławy Nowy Dwór Gd.122240184166-25
10GOSRiT Luzino92030171265-53
11Karol Pęplino92130181585-70
12Orzeł Trąbki Wielkie4201118695-89
wiecej »