Dwa sparingi w nogach juniorów 2015-02-23 15:07

W pierwszym w miniony weekend meczu kontrolnym młodzi piłkarze Drutex-Bytovii sparowali z rówieśnikami z Lechii Gdańsk. Spotkanie na stadionie przy ul. Traugutta od początku było jednostronnym widowiskiem. W pierwszej połowie bytowiacy robili co mogli, by wypaść jak najlepiej, ale nie

Seniorzy z Lipnicy mocniejsi 2015-02-18 16:27

Juniorzy starsi Drutex-Bytovii w meczu kontrolnym z seniorami Lipniczanki Lipnica doznali porażki 1:3. W pierwszych minutach mogli objąć prowadzenie po ładnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusza Berenta, ale wchodzący w pole karne zawodnicy minęli się z piłką. Czego nie zrobili

Zborowski pojedzie z seniorami do Turcji 2015-02-06 09:21

Maciej Zborowski został zauważony przez sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Drutex-Bytovii, z którym pojedzie na obóz sportowy do Turcji. – Jest uzdolnionym pomocnikiem, może grać na boku lub w środku – krótko skomentował drugi trener Adrian Stawski. Z powołania swojego podopiecznego

Sparingi juniorów starszych 2015-02-05 10:06

Juniorzy Starsi Mateusza Śmigla rozegrali już dwa sparingi, a przed nimi następne. – Z Gryfem zagraliśmy bardzo asekuracyjnie, bo wiemy, że słupszczanie potrafią przeprowadzić szybką kontra – powiedział trener. Juniorzy Gryfa niejednokrotnie udowodnili, że Mateusz Śmigiel miał rację. – W

Juniorzy starsi zaczynają treningi – trwa nabór 2015-01-07 10:33

Juniorzy starsi Drutex-Bytovii Bytów rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Trener Mateusz Śmigiel w zimowych miesiącach zaserwuje swoim podopiecznym sporą dawkę treningów. Łącznie przed pierwszym meczem rundy wiosennej odbędą oni 26 treningów. Ponadto w trakcie przygotowań rozegrają 8 meczów kontrolnych i

Juniorzy starsi kończą rundę zwycięstwem 2014-11-17 13:32

Stakom Bytovia mogła prowadzić już po pierwszej akcji meczu, jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Maciej Stolc. W 12 min ten sam zawodnik zainicjował akcję, po której oddał silny strzał z dystansu, a dobijający piłkę Mateusz Nazarko trafił wprost

Dwie różne połowy 2014-11-10 10:12

Bytowiacy wyjazdowym meczu w Kwidzynie przeważali od początku i już w 6 min przyniosło im to prowadzenie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Macieja Stolca. W 26 min po indywidualnej akcji na 2:0 podwyższył Maciej Zborowski. Ten sam zawodnik 4

Gole Zblewskiego za trzy punkty 2014-10-29 11:03

Początkowo nie zapowiadało się na efektowna wygraną drużyny trenera Mateusza Śmigla. Co prawda już w 3 min zespół gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Maciej Dorau wykorzystując podanie Mateusza Nazarko ze skrzydła. Jednak szybko zdobyta bramka uśpiła zawodników Stakom Bytovii, a Czarni

Druga połowa w pełni pod kontrolą 2014-10-20 20:38

Spotkanie na ciężkim terenie w Czersku było bardzo wyrównane i obie ekipy miały po kilka dogodnych okazji, by wyjść na prowadzenie. W 23 min uczynili to goście po pięknym podaniu Macieja Stolca i uderzeniu po długim słupku Arkadiusza Guta. Podrażnieni

Remis w juniorskich derbach 2014-10-13 19:17

Staje się regułą, że Stakom Bytovia zaczyna dobrze, a kończy… bardzo różnie. Już w 8 min po rzucie rożnym wykonywanym przez Macieja Zborowskiego piłkę w siatce umieścił jego imiennik – Maciej Stolc. Gospodarze nie zwalniali tempa i dążyli do podwyższenia prowadzenia.

Podział punktów w Gdyni 2014-10-07 14:53

Od początku starcia w Gdyni zawodnicy Bałtyku przejęli inicjatywę, ale to bytowiacy zdobyli gola, dającego im prowadzenie. W 18 min po stałym fragmencie i dograniu piłki przez Mateusza Nazarko do Krystiana Barry, drugi z piłkarzy strzelił obok bramkarza tuż przy słupku,

Mamy pierwszy komplet punktów 2014-09-30 10:48

Zawodnicy Stakom Bytovii już w 5 min objęli prowadzenie po strzale Macieja Doraua tuż przy słupku. Chwilę później Jakub Świderski trafił w poprzeczkę, piłka spadła jeszcze pod nogi Mateusza Nazarko, a temu na przeszkodzie stanęło spojenie słupka z poprzeczką. W kolejnej akcji J. Świderski znów mógł się pokusić

Z Jantarem tylko punkt 2014-09-23 13:15

Kolejny mecz, w którym bytowiacy zagrali bardzo dobrze, a nie zwieńczyli wygraną. Dyktowali warunki od pierwszych minut i wielokrotnie nękali defensywę Jantara. Najpierw w dogodnych sytuacjach byli Krystian Barra i Maciej Zborowski, jednak nieznacznie chybili. Później drogę do bramki ustczan

Juniorskie derby dla słupszczan 2014-09-15 17:20

Juniorzy starsi Stakom Bytovii ulegli Gryfowi Słupsk 0:5. Pierwsze minuty spotkania nie wskazywały na tak wysoką porażkę. W 2 min po rzucie rożnym Mateusz Nazarko głową uderzył minimalnie koło słupka. Po chwili kolejną okazję zmarnował Maciej Dorau. W 10 min

Można prowadzić 3:1 i przegrać 3:6! 2014-09-07 20:09

Mecz z KP Starogard Gd. bytowiacy rozpoczęli dobrze, czego dowodem była bramka zdobyta przez Mateusza Demkę po rajdzie Macieja Stenki przez pół boiska. Gospodarze prowadzeniem cieszyli się zaledwie dwie minuty. Po prostym błędzie w obronie w zamieszaniu podbramkowym trafili gracze

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Chojniczanka41181323581840
2KP Starogard Gd.39171232421230
3Czarni Pruszcz Gd.35171124481830
4Drutex-Bytovia35171052472126
5Jaguar Gdańsk33181035512823
6Gryf Słupsk3217953491930
7Gryf Wejherowo3018936422517
8Bałtyk Gdynia261882840346
9Żuławy Nowy Dwór Gd.121840143852-14
10GOSRiT Luzino91730141256-44
11Karol Pęplino61720151172-61
12Orzeł Trąbki Wielkie4181116689-83
wiecej »