Maszkowski: Zawsze walczymy przez 90 minut 2017-12-15 18:24

– Zawsze lubię nastawiać zawodników do walki i biegania. Moja przygoda z juniorami trwa od prawie dziesięciu lat. Od samego początku nastawiałem moich podopiecznych do biegania i agresywnego stylu gry i szybkich przechwytów, po których można stworzyć groźne akcje –

Wygrana w Lotos Griffin Cup! 2017-11-26 12:31

Spory sukces odnieśli juniorzy starsi Drutex-Bytovii wygrywając pierwszy turniej Lotos Griffin Cup organizowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. Od samego rana w sobotę 25 listopada trwała rywalizacja o wyłonienie najlepszej ekipy juniorów starszych w województwie pomorskim w piłce halowej. Do

Remis na trudnym terenie (galeria) 2017-11-14 13:39

W sobotę 11 listopada w ostatniej kolejce Ligi Wojewódzkiej juniorzy starsi bezbramkowo zremisowali w Pruszczu Gdańskim z miejscowymi Czarnymi. Spotkanie w pierwszej połowie było bardzo wyrównane, a akcji z obu stron było jak na lekarstwo. Bytowiacy najlepszą okazję do objęcia

Wygrana z Gryfem (galeria) 2017-11-10 15:12

W niedzielę 5 listopada juniorzy Drutex-Bytovii zmierzyli się z zespołem Gryfa Wejherowo. Po zaciętym widowisku gospodarze wygrali 2:1. Lepiej spotkanie rozpoczęli bytowiacy, którzy kilka razy zagrozili bramce gości. W 15. minucie dobrze wykonany rzut wolny przez Kacpra Chajeckiego trafił na

Druga wygrana z rzędu 2017-10-30 21:31

W sobotę o godz. 11.00 na boisku w Trąbkach Wielkich na plac gry wyszli juniorzy starsi Drutex-Bytovii. W trudnych warunkach, przy padającym deszczu i na grząskiej oraz błotnistej murawie uporali się z miejscowym Orłem 3:0. Całe spotkanie przebiegało ze sporą

Wygrana po trzech kolejkach 2017-10-30 21:28

W niedzielę 22 października juniorzy starsi Drutex-Bytovii rozegrali 10 kolejkę Ligi Wojewódzkiej. Po jednostronnym widowisku pokonali oni zespół KTS-K Luzino 4:0. Goście w pierwszej połowie zagrali w dziesiątkę, gdyż jeden z zawodników dzień wcześniej rozegrał połowę spotkania w seniorach i

Minimalna porażka (galeria) 2017-10-19 17:17

W niedzielę 15.10. swój kolejny mecz rozegrali juniorzy starsi Drutex-Bytovii. Choć stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, to jednak ulegli liderowi tabeli KP Starogard Gdański 1:2. W pierwszej połowie lepiej radzili sobie z piłką goście, którzy płynnie rozgrywali futbolówkę przed polem

Bezbramkowy remis w Gdańsku (galeria) 2017-10-11 11:47

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Jaguara Gdańsk z Drutex-Bytovią Bytów w rozgrywkach wojewódzkich Junior A. W pierwszej połowie na bardzo grząskim i w dużej części zalanym boisku lepiej radzili sobie gospodarze, choć lepsze okazje do zdobycia bramki mieli bytowiacy. W

Słaby mecz w Chojnicach (galeria) 2017-10-01 16:04

Tydzień temu swój piąty mecz rozegrali juniorzy starsi Drutex-Bytovii. Niestety po najsłabszym meczu w tym sezonie ulegli Chojniczance Chojnice 0:3. Od początku spotkania trwała walka w środku pola, choć z tej rywalizacji groźniejsze akcje przeprowadzili gospodarze. W 17. minucie z

Objęli pozycję lidera (galeria) 2017-09-17 21:20

Drużyna juniora starszego Drutex-Bytovii po zwycięstwie nad Bałtykiem Gdynia wyszła na prowadzenie w lidze wojewódzkiej. Mecz rozpoczął się niespodziewanie od bramki graczy Bałtyku, którzy po zamieszaniu po rzucie rożnym trafili do bramki Marcina Majewskiego. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa, już dwie

Derbowa wygrana z Gryfem (galeria) 2017-09-12 10:56

Dobre zawody rozegrali juniorzy starsi Drutex-Bytovii. W niedzielę w Słupsku pokonali miejscowy Gryf 3:2. Początek derbowego spotkania rozgrywał się w środku pola, jedni i drudzy próbowali się przedostać pod bramkę rywali, jednak dobrze spisywały się formacje defensywne. W 16. minucie

Pewna wygrana z Karolem Pęplino (galeria) 2017-09-04 19:47

W sobotę drugi swój mecz w tym sezonie rozegrali juniorzy starsi Drutex-Bytovii. O godz. 11.00 podejmowali zespół Karola Pęplino i wygrali 4:1, choć do przerwy remisowali 1:1. Od początku zarysowała się spora przewaga bytowiaków, którzy już w pierwszej minucie mogli

Zabawa bubble ball football 2017-08-30 17:35

W poniedziałek odbyło się niecodzienne zakończenie treningu. Firma Active Kaszuby zafundowała zawodnikom zabawę bubble ball football. Piłkarze umieszczeni w specjalnych kulach próbowali rozegrać pokazowy mecz. Co prawda bramek za dużo nie padło lecz zabawa była świetna. Można było podziwiać akrobatykę

Wygrana na inaugurację (galeria) 2017-08-29 14:20

W sobotę (26.08.) o godz. 11.00 w Nowym Dworze Gdańskim w 2 kolejce zmagań Wojewódzkiej Ligi Junior A swój pierwszy mecz rozegrali młodzi zawodnicy z Bytowa. Pierwszy, gdyż z rozgrywek wycofał się zespół Pogoni Lębork, z którym bytowiacy mieli zmierzyć

Pokonali seniorów z Niezabyszewa (galeria) 2017-08-14 09:20

W niedzielę w ramach przygotowań do sezonu odbył się sparing Junior A. Po bardzo jednostronnym widowisku bytowska drużyna rozgromiła A-klasowy Magic Niezabyszewo 10:2. Od początku spotkania wyraźną przewagę uzyskali bytowiacy, którzy składnie rozgrywali akcje na połowie przeciwnika. Już po 20

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Chojniczanka41181323581840
2KP Starogard Gd.39171232421230
3Czarni Pruszcz Gd.35171124481830
4Drutex-Bytovia35171052472126
5Jaguar Gdańsk33181035512823
6Gryf Słupsk3217953491930
7Gryf Wejherowo3018936422517
8Bałtyk Gdynia261882840346
9Żuławy Nowy Dwór Gd.121840143852-14
10GOSRiT Luzino91730141256-44
11Karol Pęplino61720151172-61
12Orzeł Trąbki Wielkie4181116689-83
wiecej »