Blisko, coraz bliżej 2017-06-02 08:21

Rok temu gratulowaliśmy wspaniałego sukcesu juniorów starszych, którzy zajęli drugie miejsce w 1 Lidze Wojewódzkiej, lub jak kto woli, wg. poprzedniej nomenklatury – Pomorskiej Ligi Juniorów. Były co prawda apetyty na awans do Centralnej Ligi Juniorów, ale i tak wynik

Już tylko krok do sukcesu 2017-05-27 20:37

W jednym z najważniejszych spotkań w sezonie górą okazała się ekipa Jacka Maszkowskiego pokonując 2:0 dotychczasowego lidera Czarnych Pruszcz Gdański. Niesamowicie naładowani bytowiacy od początku rzucili się do agresywnych odbiorów piłki. Choć pierwsze minuty były bardzo nerwowe, to jednak dobrze

Ważne zwycięstwo w Gdańsku (galeria) 2017-05-22 20:49

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga bytowiaków, którzy w 10 minucie powinni otrzymać rzut karny po faulu na Krzysztofie Kropidłowskim, jednak sędzia nie wskazał na jedenastkę. Chwilę później ładna akcja trójki ofensywnych graczy zakończyła się strzałem Patryka Wolskiego w słupek, po

Zrównali się z liderem (galeria) 2017-05-16 19:28

Do potyczki z zespołem KTS-K bytowski zespół przystąpił bez kontuzjowanego Bartosza Ryngwelskiego i pauzującego za żółte kartki Macieja Błaszkowskiego. Od początku spotkania trwała zacięta walka w środku pola. Roślejsi zawodnicy z Luzina wygrywali pojedynki na kole środkowym, jednak nic z

Wykorzystujemy potencjał (galeria) 2017-04-28 09:09

Bytowiacy od początku spotkania atakowali wysokim pressingiem co spowodowało, iż osiągnęli przewagę. Już pierwszy rzut wolny przyniósł bramkę gospodarzy, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej i gola nie uznał. Chwilę później miejscowi dopięli swego, gdy w zamieszaniu w polu karnym

Od początku walczyli o zwycięstwo (galeria) 2017-04-14 10:19

Od początku bytowski zespół ruszył do ataków i już po 10 minutach powinien przynajmniej prowadzić 3:0, jednak w tym fragmencie zawodziła skuteczność. Gospodarze próbowali kontrować, jednak oprócz dwóch strzałów z 20 metra, które wyłapał Bartosz Ryngwelski nie potrafili zagrozić bytowskiej

Kolejne punkty na koncie (galeria) 2017-03-27 18:34

Już od początku inicjatywę przejęli bytowianie, którzy wysokim pressingiem przejmowali piłkę na połowie przeciwnika. Choć w pierwszych minutach lepszą sytuację stworzyli goście, trafiając w słupek, to kolejne minuty należały już do miejscowych. W 20 minucie na prowadze bytowski zespół wyprowadził

sparing z seniorami z Tuchomia (galeria) 2017-03-13 13:16

Juniorzy starsi prowadzeni przez Jacka Maszkowskiego zagrali sparing z seniorami Myśliwca Tuchomie. Goście byli górą pokonując młodych bytowiaków 3:1. Jedyna bramka dla Drutex-Bytovii padła w 90 min spotkania. Zapraszamy do galerii zdjęć: DRUTEX-BYTOVIA (junior A) – MYŚLIWIEC TUCHOMIE (seniorzy) 1:3

Turniejowe zwycięstwo w wielkim stylu (galeria) 2017-02-28 21:31

Podopieczni Jacka Maszkowskiego przywieźli z Koszalina trofeum za zwycięstwo w turnieju na sztucznej murawie BAŁTYK CUP 2017. W sobotę bytowiacy po pokonaniu Chemika i Świtu po rzutach karnych zajęli pierwsze miejsce w grupie. W niedizelę Drutex-Bytovia była lepsza od ekipy

Pokonali seniorów z Parchowa (galeria) 2017-02-20 13:21

Juniorzy Jacka Maszkowskiego zmierzyli się z drużyną seniorską Stegny Parchowo. Po łatwym pojedynku gospodarze rozgromili rywali 7:0. Początek spotkania był wyrównany, goście wysoko wyszli do bytowiaków i starali się przejąć futbolówkę, jednak mądrze grający miejscowi szybko odpowiadali kontrami. W 11

Ruszyły przygotowania do wiosny (galeria) 2017-02-06 17:59

Podopieczni Jacka Maszkowskiego rozegrali pierwszy sparing przygotowujący jego ekipę do rundy rewanżowej. W pierwszej części od początku sporą przewagę osiągnęli bytowiacy, którzy po kilku groźniejszych akcjach wyszli na prowadzenie w 10 min, gdy bezpośrednio z rzutu rożnego bramkę zdobył Maciej

Udany turniej „Kropy” 2017-02-02 11:48

Juniorzy starsi Drutex-Bytovii Bytów triumfowali w zawodach w Luzinie. – Turniej może nie był najlepszy w naszym wykonaniu, ale i takie trzeba umieć wygrywać – mówi trener Jacek Maszkowski. 29.01. bytowiacy turniej zaczęli od efektownej wygranej z GOSRiT 2000 Luzino

Przegrali tylko raz 2016-12-15 10:21

Juniorzy starsi Drutex-Bytovii II Bytów dotarli do finału turnieju w Przodkowie. Na piątym miejscu zawody ukończyli ich koledzy z pierwszego zespołu. 11.12. w Przodkowie (pow. kartuski) odbył się turniej Pomorski Futbol Cup dla juniorów starszych (zawodnicy ur. w 1998-1999 r.).

Jedno z lepszych spotkań (galeria) 2016-11-10 17:50

Od początku rywalizacji inicjatywa należała do bytowiaków, którzy po dorzuceniu piłki przez Seweryna Lublewskiego i błędzie bramkarza z Chojnic objęli prowadzenie, gdy najlepiej w zamieszeniu podbramkowym zachował się Patryk Wolski i trafił do siatki przeciwnika. Dobrze grający gospodarze na niewiele

Polegli w meczu o szczyt (galeria) 2016-11-03 18:28

Bytowiacy rozpoczęli obiecująco, jednak na grząskiej murawie z minuty na minutę gospodarze radzili sobie coraz lepiej. W 3 minucie ładna akcja prawą stroną Patryka Wolskiego i zagranie na 5 metr mogło przynieść prowadzenie, jednak strzał Sebastiana Jeżewskiego minął słupek. Potem

1 LIGA WOJEWÓDZKA
JA - JUNIOR STARSZY
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1KP Starogard Gd.49211542531241
2Chojniczanka47211524642242
3Drutex-Bytovia45211362552233
4Czarni Pruszcz Gd.44211425592237
5Jaguar Gdańsk39221237603525
6Gryf Słupsk38211155562729
7Bałtyk Gdynia35211128513714
8Gryf Wejherowo33211038483216
9Żuławy Nowy Dwór Gd.122240184166-25
10GOSRiT Luzino92030171265-53
11Karol Pęplino92130181585-70
12Orzeł Trąbki Wielkie4201118695-89
wiecej »