Tabela i terminarz Junior B1

Junior B1 – sezon 2015/2016

LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-Ostatnie 5 meczów
1Bałtyk Gdynia46221444801961ZPZZZ
2Drutex-Bytovia45221363472027RZZRZ
3Arka Gdynia SI43221417422814ZPZZP
4Gryf Słupsk37221147493613ZRZPZ
5Gedania Gdańsk322295844377ZZPZP
6Jantar Ustka292292114245-3PPRZZ
7Lechia Gdańsk AP282284103236-4RPZRP
8KP Starogard Gd.272283113162-31RPZPP
9Czarni Pruszcz Gd.122233162667-41PPRRZ
10Pomezania Malbork112232171784-67PPPRP
11Chojniczanka102224162784-57ZPPPP
12Lechia Gdańsk SA012101149544ZRZZZ
13Arka Gdynia SSA01291243637ZPRZZ
1 KOLEJKA
30.08.2015 r.15:00Bałtyk Gdynia - Arka Gdynia SI0 - 1
30.08.2015 r.15:00Czarni Pruszcz Gd. - KP Starogard Gd.1 - 2
30.08.2015 r.15:00Drutex-Bytovia - Gedania Gdańsk2 - 1
30.08.2015 r.15:00Gryf Słupsk - Lechia Gdańsk AP4 - 0
30.08.2015 r.15:00Jantar Ustka - Arka Gdynia SSA0 - 2
30.08.2015 r.15:00Lechia Gdańsk SA - Chojniczanka8 - 0
2 KOLEJKA
06.09.2015 r.11:00Arka Gdynia SI - Arka Gdynia SSA1 - 0
06.09.2015 r.11:00Bałtyk Gdynia - Lechia Gdańsk SA2 - 0
06.09.2015 r.11:00Chojniczanka - Drutex-Bytovia0 - 0
06.09.2015 r.11:00Gedania Gdańsk - Czarni Pruszcz Gd.4 - 0
06.09.2015 r.11:00KP Starogard Gd. - Gryf Słupsk2 - 4
06.09.2015 r.11:00Pomezania Malbork - Jantar Ustka1 - 2
3 KOLEJKA
13.09.2015 r.11:00Arka Gdynia SSA - Pomezania Malbork8 - 0
13.09.2015 r.11:00Czarni Pruszcz Gd. - Chojniczanka5 - 2
13.09.2015 r.11:00Drutex-Bytovia - Bałtyk Gdynia2 - 1
13.09.2015 r.11:00Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk0 - 0
13.09.2015 r.11:00Jantar Ustka - Lechia Gdańsk AP0 - 2
13.09.2015 r.11:00Lechia Gdańsk SA - Arka Gdynia SI4 - 0
4 KOLEJKA
15.09.2015 r.13:00Arka Gdynia SI - Pomezania Malbork1 - 0
15.09.2015 r.13:00Bałtyk Gdynia - Czarni Pruszcz Gd.4 - 0
15.09.2015 r.13:00Chojniczanka - Gryf Słupsk2 - 3
15.09.2015 r.13:00KP Starogard Gd. - Jantar Ustka1 - 2
15.09.2015 r.13:00Lechia Gdańsk AP - Arka Gdynia SSA0 - 2
15.09.2015 r.13:00Lechia Gdańsk SA - Drutex-Bytovia1 - 0
5 KOLEJKA
27.09.1015 r.16:00Arka Gdynia SSA - KP Starogard Gd.1 - 0
27.09.1015 r.16:00Czarni Pruszcz Gd. - Lechia Gdańsk SA0 - 4
27.09.1015 r.16:00Drutex-Bytovia - Arka Gdynia SI1 - 1
27.09.1015 r.16:00Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia1 - 5
27.09.1015 r.16:00Jantar Ustka - Gedania Gdańsk1 - 2
27.09.1015 r.16:00Pomezania Malbork - Lechia Gdańsk AP0 - 2
6 KOLEJKA
04.10.2015 r.11:00Arka Gdynia SI - Lechia Gdańsk AP0 - 3
04.10.2015 r.11:00Drutex-Bytovia - Czarni Pruszcz Gd.6 - 1
04.10.2015 r.11:00Gedania Gdańsk - Arka Gdynia SSA2 - 5
04.10.2015 r.11:00KP Starogard Gd. - Pomezania Malbork4 - 0
04.10.2015 r.11:00Lechia Gdańsk SA - Gryf Słupsk4 - 0
04.11.2015 r.11:00Chojniczanka - Jantar Ustka3 - 0
7 KOLEJKA
10.10.2015 r.11:00Arka Gdynia SSA - Chojniczanka8 - 0
10.10.2015 r.11:00Czarni Pruszcz Gd. - Arka Gdynia SI0 - 1
10.10.2015 r.11:00Gryf Słupsk - Drutex-Bytovia1 - 0
10.10.2015 r.11:00Jantar Ustka - Bałtyk Gdynia1 - 7
10.10.2015 r.11:00Lechia Gdańsk AP - KP Starogard Gd.1 - 2
10.10.2015 r.11:00Pomezania Malbork - Gedania Gdańsk0 - 6
8 KOLEJKA
17.10.2015 r.11:00Czarni Pruszcz Gd. - Gryf Słupsk1 - 2
17.10.2015 r.11:00Lechia Gdańsk SA - Jantar Ustka3 - 1
18.10.2015 r.11:00Arka Gdynia SI - KP Starogard Gd.5 - 0
18.10.2015 r.11:00Bałtyk Gdynia - Arka Gdynia SSA0 - 4
18.10.2015 r.11:00Chojniczanka - Pomezania Malbork1 - 2
18.10.2015 r.11:00Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk AP3 - 3
9 KOLEJKA
25.10.2015 r.11:00Gryf Słupsk - Arka Gdynia SI0 - 1
25.10.2015 r.11:00Jantar Ustka - Drutex-Bytovia4 - 1
25.10.2015 r.11:00KP Starogard Gd. - Gedania Gdańsk0 - 0
25.10.2015 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Chojniczanka4 - 1
25.10.2015 r.11:00Pomezania Malbork - Bałtyk Gdynia2 - 9
04.11.2015 r.11:00Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk SA0 - 0
10 KOLEJKA
30.10.2015 r.15:00Arka Gdynia SI - Gedania Gdańsk0 - 3
30.10.2015 r.15:00Bałtyk Gdynia - Lechia Gdańsk AP4 - 0
30.10.2015 r.15:00Chojniczanka - KP Starogard Gd.0 - 2
30.10.2015 r.15:00Czarni Pruszcz Gd. - Jantar Ustka1 - 4
30.10.2015 r.15:00Drutex-Bytovia - Arka Gdynia SSA2 - 1
30.10.2015 r.15:00Lechia Gdańsk SA - Pomezania Malbork3 - 0
11 KOLEJKA
08.11.2015 r.11:00Arka Gdynia SSA - Czarni Pruszcz Gd.8 - 0
08.11.2015 r.11:00Gedania Gdańsk - Chojniczanka1 - 1
08.11.2015 r.11:00Jantar Ustka - Gryf Słupsk3 - 3
08.11.2015 r.11:00KP Starogard Gd. - Bałtyk Gdynia1 - 1
08.11.2015 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Lechia Gdańsk SA0 - 1
08.11.2015 r.11:00Pomezania Malbork - Drutex-Bytovia3 - 3
12 KOLEJKA
11.11.2015 r.11:00Arka Gdynia SI - Chojniczanka8 - 1
11.11.2015 r.11:00Bałtyk Gdynia - Gedania Gdańsk0 - 0
11.11.2015 r.11:00Czarni Pruszcz Gd. - Pomezania Malbork1 - 2
11.11.2015 r.11:00Drutex-Bytovia - Lechia Gdańsk AP2 - 0
11.11.2015 r.11:00Gryf Słupsk - Arka Gdynia SSA1 - 4
11.11.2015 r.11:00Lechia Gdańsk SA - KP Starogard Gd.12 - 0
13 KOLEJKA
14.11.2015 r.11:00Chojniczanka - Bałtyk Gdynia2 - 2
14.11.2015 r.11:00Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk SA2 - 9
14.11.2015 r.11:00Jantar Ustka - Arka Gdynia SI2 - 3
14.11.2015 r.11:00KP Starogard Gd. - Drutex-Bytovia1 - 4
14.11.2015 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Czarni Pruszcz Gd.1 - 3
14.11.2015 r.11:00Pomezania Malbork - Gryf Słupsk2 - 5
14 KOLEJKA
20.03.2016 r.11:00Arka Gdynia SI - Bałtyk Gdynia0 - 1
20.03.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia1 - 3
20.03.2016 r.11:00KP Starogard Gd. - Czarni Pruszcz Gd.2 - 0
20.03.2016 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Gryf Słupsk2 - 2
15 KOLEJKA
26.03.2016 r.11:00Czarni Pruszcz Gd. - Gedania Gdańsk3 - 6
26.03.2016 r.11:00Drutex-Bytovia - Chojniczanka6 - 1
26.03.2016 r.11:00Gryf Słupsk - KP Starogard Gd.1 - 0
26.03.2016 r.11:00Jantar Ustka - Pomezania Malbork3 - 1
16 KOLEJKA
02.04.2016 r.11:00Bałtyk Gdynia - Drutex-Bytovia1 - 1
02.04.2016 r.11:00Chojniczanka - Czarni Pruszcz Gd.3 - 3
02.04.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk3 - 1
02.04.2016 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Jantar Ustka2 - 1
17 KOLEJKA
10.04.2016 r.11:00Czarni Pruszcz Gd. - Bałtyk Gdynia1 - 4
10.04.2016 r.11:00Gryf Słupsk - Chojniczanka8 - 0
10.04.2016 r.11:00Jantar Ustka - KP Starogard Gd.2 - 3
10.04.2016 r.11:00Pomezania Malbork - Arka Gdynia SI0 - 4
18 KOLEJKA
16.04.2016 r.11:00Arka Gdynia SI - Drutex-Bytovia1 - 4
16.04.2016 r.11:00Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk2 - 0
16.04.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Jantar Ustka1 - 3
16.04.2016 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Pomezania Malbork5 - 0
19 KOLEJKA
24.04.2016 r.11:00Czarni Pruszcz Gd. - Drutex-Bytovia0 - 2
24.04.2016 r.11:00Jantar Ustka - Chojniczanka5 - 1
24.04.2016 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Arka Gdynia SI0 - 3
24.04.2016 r.11:00Pomezania Malbork - KP Starogard Gd.0 - 3
20 KOLEJKA
01.05.2016 r.15:00Arka Gdynia SI - Czarni Pruszcz Gd.3 - 1
01.05.2016 r.15:00Bałtyk Gdynia - Jantar Ustka4 - 1
01.05.2016 r.15:00Drutex-Bytovia - Gryf Słupsk0 - 0
01.05.2016 r.15:00Gedania Gdańsk - Pomezania Malbork4 - 0
01.05.2016 r.15:00KP Starogard Gd. - Lechia Gdańsk AP2 - 2
21 KOLEJKA
01.05.2016 r.11:00Gryf Słupsk - Czarni Pruszcz Gd.5 - 0
01.05.2016 r.11:00KP Starogard Gd. - Arka Gdynia SI0 - 3
01.05.2016 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Gedania Gdańsk2 - 0
01.05.2016 r.11:00Pomezania Malbork - Chojniczanka2 - 1
22 KOLEJKA
14.05.2016 r.12:00Arka Gdynia SI - Gryf Słupsk2 - 3
14.05.2016 r.12:00Bałtyk Gdynia - Pomezania Malbork11 - 0
14.05.2016 r.12:00Chojniczanka - Lechia Gdańsk AP3 - 2
14.05.2016 r.12:00Drutex-Bytovia - Jantar Ustka1 - 0
14.05.2016 r.12:00Gedania Gdańsk - KP Starogard Gd.3 - 0
23 KOLEJKA
22.05.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Arka Gdynia SI0 - 1
22.05.2016 r.11:00Jantar Ustka - Czarni Pruszcz Gd.0 - 0
22.05.2016 r.11:00KP Starogard Gd. - Chojniczanka5 - 2
22.05.2016 r.11:00Lechia Gdańsk AP - Bałtyk Gdynia1 - 0
24 KOLEJKA
29.05.2016 r.11:00Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gd.14 - 0
29.05.2016 r.11:00Chojniczanka - Gedania Gdańsk1 - 2
29.05.2016 r.11:00Drutex-Bytovia - Pomezania Malbork3 - 0
29.05.2016 r.11:00Gryf Słupsk - Jantar Ustka2 - 3
25 KOLEJKA
05.06.2016 r.17:00Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia0 - 2
05.06.2016 r.17:00Lechia Gdańsk AP - Drutex-Bytovia0 - 0
05.06.2016 r.17:00Pomezania Malbork - Czarni Pruszcz Gd.2 - 2
08.06.2016 r.17:00Chojniczanka - Arka Gdynia SI1 - 2
26 KOLEJKA
12.06.2016 r.15:30Arka Gdynia SI - Jantar Ustka1 - 4
12.06.2016 r.15:30Bałtyk Gdynia - Chojniczanka6 - 1
12.06.2016 r.15:30Czarni Pruszcz Gd. - Lechia Gdańsk AP3 - 0
12.06.2016 r.15:30Drutex-Bytovia - KP Starogard Gd.4 - 1
12.06.2016 r.15:30Gryf Słupsk - Pomezania Malbork3 - 0
TAGI:

Dom
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Drutex-Bytovia291192029722
2Bałtyk Gdynia261282248840
3Lechia Gdańsk SA21770035134
4Gryf Słupsk1911614261313
5Lechia Gdańsk AP171252518153
6Arka Gdynia SI151150622202
7Gedania Gdańsk14124262428-4
8Arka Gdynia SSA13541025025
9KP Starogard Gd.121033418180
10Jantar Ustka11113262125-4
11Chojniczanka9102351618-2
12Czarni Pruszcz Gd.6112091629-13
13Pomezania Malbork5101271237-25
Wyjazd
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Arka Gdynia SI281191120812
2Bałtyk Gdynia2010622321121
3Gedania Gdańsk181053220911
4Jantar Ustka181160521201
5Gryf Słupsk181153323230
6Drutex-Bytovia161144318135
7Arka Gdynia SSA15750218612
8KP Starogard Gd.15125071344-31
9Lechia Gdańsk AP11103251421-7
10Lechia Gdańsk SA10531114410
11Czarni Pruszcz Gd.6111371038-28
12Pomezania Malbork6122010547-42
13Chojniczanka11201111166-55