Tabela i terminarz IV liga

IV liga – grupa zachodnia (seniorzy) – sezon 2016/2017

LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-Ostatnie 5 meczów
1Wierzyca Pelplin59241923702446ZZZPZ
2Centrum Pelplin50241554452124ZZZRZ
3Arka II Gdynia46241518582236ZPPZZ
4KP Starogard Gd.46241446493217RZZZP
5Grom Nowy Staw45241437493613ZZRRZ
6Powiśle Dzierzgoń4424135637325RPZZR
7Jaguar Gdańsk41241257443212RRZPZ
8kaszubia Kościerzyna41231328503911PPZZZ
9Gryf Słupsk34231049443212PZZZP
10Stolem Gniewino342497831301ZRPZP
11Orkan Rumia302486103440-6ZPRPZ
12Drutex-Bytovia II262475122743-16PPZPP
13Anioły Garczegorze252474133245-13PZPPP
14GKS Kolbudy242466123946-7ZRPZR
15Gedania Gdańsk222464143049-19RRPRP
16Cartusia Kartuzy172445152655-29PZPRZ
17Rodło Kwidzyn13243417850-42PPPPP
18Sokół Wyczechy112432193479-45PPPPP
1 KOLEJKA
06.08.2016 r.17:00Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń1 - 2
06.08.2016 r.17:00Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk2 - 0
06.08.2016 r.17:00Gryf Słupsk - GKS Kolbudy4 - 1
06.08.2016 r.17:00Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze2 - 0
06.08.2016 r.17:00KP Starogard Gd. - kaszubia Kościerzyna0 - 1
06.08.2016 r.17:00Orkan Rumia - Drutex-Bytovia II2 - 2
06.08.2016 r.17:00Sokół Wyczechy - Centrum Pelplin0 - 1
06.08.2016 r.17:00Stolem Gniewino - Arka II Gdynia1 - 4
07.08.2016 r.17:30Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn3 - 0
2 KOLEJKA
13.08.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - KP Starogard Gd.0 - 4
13.08.2016 r.16:00Centrum Pelplin - Rodło Kwidzyn3 - 0
13.08.2016 r.16:00Drutex-Bytovia II - Grom Nowy Staw1 - 1
13.08.2016 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk2 - 0
13.08.2016 r.17:00Sokół Wyczechy - Orkan Rumia1 - 3
13.08.2016 r.18:00GKS Kolbudy - Cartusia Kartuzy0 - 0
14.08.2016 r.11:00Arka II Gdynia - Gryf Słupsk0 - 1
14.08.2016 r.11:00kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino4 - 1
14.08.2016 r.14:00Anioły Garczegorze - Wierzyca Pelplin0 - 2
3 KOLEJKA
22.08.2016 r.14:00Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia0 - 7
22.08.2016 r.14:00Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy6 - 2
22.08.2016 r.14:00Gryf Słupsk - kaszubia Kościerzyna2 - 2
22.08.2016 r.14:00Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy2 - 0
22.08.2016 r.14:00KP Starogard Gd. - Drutex-Bytovia II3 - 1
22.08.2016 r.14:00Orkan Rumia - Centrum Pelplin3 - 1
22.08.2016 r.14:00Rodło Kwidzyn - Anioły Garczegorze0 - 0
22.08.2016 r.14:00Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk2 - 3
22.08.2016 r.14:00Wierzyca Pelplin - Powiśle Dzierzgoń2 - 2
4 KOLEJKA
28.08.2016 r.17:00Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk1 - 4
28.08.2016 r.17:00Centrum Pelplin - Anioły Garczegorze0 - 1
28.08.2016 r.17:00Drutex-Bytovia II - Stolem Gniewino0 - 1
28.08.2016 r.17:00Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk0 - 1
28.08.2016 r.17:00GKS Kolbudy - Wierzyca Pelplin2 - 3
28.08.2016 r.17:00kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy6 - 3
28.08.2016 r.17:00Orkan Rumia - Grom Nowy Staw3 - 1
28.08.2016 r.17:00Powiśle Dzierzgoń - Rodło Kwidzyn1 - 0
28.08.2016 r.17:00Sokół Wyczechy - KP Starogard Gd.1 - 3
5 KOLEJKA
03.09.2016 r.15:00Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń0 - 3
03.09.2016 r.15:00Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk0 - 2
03.09.2016 r.15:00Grom Nowy Staw - Centrum Pelplin1 - 2
03.09.2016 r.15:00Gryf Słupsk - Drutex-Bytovia II0 - 1
03.09.2016 r.15:00Jaguar Gdańsk - kaszubia Kościerzyna5 - 3
03.09.2016 r.15:00KP Starogard Gd. - Orkan Rumia1 - 1
03.09.2016 r.15:00Rodło Kwidzyn - GKS Kolbudy0 - 0
03.09.2016 r.15:00Stolem Gniewino - Sokół Wyczechy2 - 2
03.09.2016 r.15:00Wierzyca Pelplin - Arka II Gdynia2 - 0
6 KOLEJKA
10.09.2016 r.11:00Arka II Gdynia - Rodło Kwidzyn3 - 0
10.09.2016 r.11:00Centrum Pelplin - Powiśle Dzierzgoń2 - 0
10.09.2016 r.11:00Drutex-Bytovia II - Cartusia Kartuzy0 - 2
10.09.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk0 - 2
10.09.2016 r.11:00GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze3 - 1
10.09.2016 r.11:00Grom Nowy Staw - KP Starogard Gd.1 - 2
10.09.2016 r.11:00kaszubia Kościerzyna - Wierzyca Pelplin0 - 2
10.09.2016 r.11:00Orkan Rumia - Stolem Gniewino0 - 0
10.09.2016 r.11:00Sokół Wyczechy - Gryf Słupsk2 - 2
7 KOLEJKA
17.09.2016 r.16:00Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia1 - 2
17.09.2016 r.16:00Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy4 - 6
17.09.2016 r.16:00Gryf Słupsk - Orkan Rumia0 - 1
17.09.2016 r.16:00Jaguar Gdańsk - Drutex-Bytovia II4 - 1
17.09.2016 r.16:00KP Starogard Gd. - Centrum Pelplin0 - 2
17.09.2016 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy4 - 3
17.09.2016 r.16:00Rodło Kwidzyn - kaszubia Kościerzyna0 - 1
17.09.2016 r.16:00Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw4 - 2
17.09.2016 r.16:00Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk1 - 2
8 KOLEJKA
24.09.2016 r.11:00Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń4 - 0
24.09.2016 r.11:00Centrum Pelplin - GKS Kolbudy2 - 2
24.09.2016 r.11:00Drutex-Bytovia II - Wierzyca Pelplin0 - 4
24.09.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Rodło Kwidzyn5 - 0
24.09.2016 r.11:00Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk3 - 1
24.09.2016 r.11:00kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze0 - 0
24.09.2016 r.11:00KP Starogard Gd. - Stolem Gniewino1 - 0
24.09.2016 r.11:00Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy2 - 1
24.09.2016 r.11:00Sokół Wyczechy - Jaguar Gdańsk1 - 0
9 KOLEJKA
01.10.2016 r.11:00Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk2 - 4
01.10.2016 r.11:00Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw1 - 4
01.10.2016 r.11:00GKS Kolbudy - Arka II Gdynia1 - 4
01.10.2016 r.11:00Gryf Słupsk - KP Starogard Gd.3 - 1
01.10.2016 r.11:00Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia1 - 1
01.10.2016 r.11:00Powiśle Dzierzgoń - kaszubia Kościerzyna0 - 3
01.10.2016 r.11:00Rodło Kwidzyn - Drutex-Bytovia II0 - 2
01.10.2016 r.11:00Stolem Gniewino - Centrum Pelplin1 - 0
01.10.2016 r.11:00Wierzyca Pelplin - Sokół Wyczechy6 - 2
10 KOLEJKA
08.10.2016 r.12:00Centrum Pelplin - Arka II Gdynia1 - 0
08.10.2016 r.12:00Drutex-Bytovia II - Anioły Garczegorze0 - 0
08.10.2016 r.12:00Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń0 - 3
08.10.2016 r.12:00Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk2 - 1
08.10.2016 r.12:00kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy3 - 1
08.10.2016 r.12:00KP Starogard Gd. - Cartusia Kartuzy2 - 0
08.10.2016 r.12:00Orkan Rumia - Wierzyca Pelplin2 - 3
08.10.2016 r.12:00Sokół Wyczechy - Rodło Kwidzyn0 - 1
08.10.2016 r.12:00Stolem Gniewino - Gryf Słupsk2 - 0
11 KOLEJKA
15.10.2016 r.11:00Rodło Kwidzyn - Orkan Rumia2 - 1
16.10.2016 r.11:00Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy3 - 2
16.10.2016 r.11:00Arka II Gdynia - kaszubia Kościerzyna5 - 1
16.10.2016 r.11:00Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino0 - 0
16.10.2016 r.11:00GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk0 - 1
16.10.2016 r.11:00Gryf Słupsk - Centrum Pelplin4 - 0
16.10.2016 r.11:00Jaguar Gdańsk - KP Starogard Gd.2 - 2
16.10.2016 r.11:00Powiśle Dzierzgoń - Drutex-Bytovia II1 - 1
16.10.2016 r.11:00Wierzyca Pelplin - Grom Nowy Staw1 - 2
12 KOLEJKA
22.10.2016 r.11:00Centrum Pelplin - Cartusia Kartuzy2 - 1
22.10.2016 r.11:00Drutex-Bytovia II - GKS Kolbudy1 - 3
22.10.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia1 - 5
22.10.2016 r.11:00Grom Nowy Staw - Rodło Kwidzyn2 - 0
22.10.2016 r.11:00KP Starogard Gd. - Wierzyca Pelplin1 - 5
22.10.2016 r.11:00Orkan Rumia - Anioły Garczegorze2 - 5
22.10.2016 r.11:00Sokół Wyczechy - Powiśle Dzierzgoń1 - 2
22.10.2016 r.11:00Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk2 - 1
13 KOLEJKA
30.10.2016 r.14:00Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw2 - 4
30.10.2016 r.14:00Arka II Gdynia - Drutex-Bytovia II3 - 0
30.10.2016 r.14:00Cartusia Kartuzy - Centrum Pelplin0 - 0
30.10.2016 r.14:00GKS Kolbudy - Sokół Wyczechy4 - 2
30.10.2016 r.14:00Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk3 - 2
30.10.2016 r.14:00kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk3 - 1
30.10.2016 r.14:00Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia1 - 3
30.10.2016 r.14:00Rodło Kwidzyn - KP Starogard Gd.1 - 3
30.10.2016 r.14:00Wierzyca Pelplin - Stolem Gniewino3 - 1
14 KOLEJKA
05.11.2016 r.13:00Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk0 - 2
05.11.2016 r.13:00Centrum Pelplin - Gedania Gdańsk1 - 0
05.11.2016 r.13:00Drutex-Bytovia II - kaszubia Kościerzyna6 - 0
05.11.2016 r.13:00Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń0 - 1
05.11.2016 r.13:00Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin1 - 2
05.11.2016 r.13:00KP Starogard Gd. - Anioły Garczegorze1 - 1
05.11.2016 r.13:00Orkan Rumia - GKS Kolbudy0 - 2
05.11.2016 r.13:00Sokół Wyczechy - Arka II Gdynia0 - 5
05.11.2016 r.13:00Stolem Gniewino - Rodło Kwidzyn0 - 0
15 KOLEJKA
11.11.2016 r.11:00Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino1 - 0
11.11.2016 r.11:00Arka II Gdynia - Orkan Rumia2 - 0
11.11.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II0 - 2
11.11.2016 r.11:00GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw3 - 4
11.11.2016 r.11:00kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy5 - 0
11.11.2016 r.11:00Powiśle Dzierzgoń - KP Starogard Gd.2 - 0
11.11.2016 r.11:00Rodło Kwidzyn - Gryf Słupsk1 - 1
11.11.2016 r.11:00Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy7 - 1
02.12.2016 r.11:00Jaguar Gdańsk - Centrum Pelplin2 - 2
16 KOLEJKA
19.11.2016 r.13:00Cartusia Kartuzy - Rodło Kwidzyn3 - 2
19.11.2016 r.13:00Centrum Pelplin - Drutex-Bytovia II5 - 0
19.11.2016 r.13:00Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia2 - 1
19.11.2016 r.13:00Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze2 - 0
19.11.2016 r.13:00Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin1 - 5
19.11.2016 r.13:00KP Starogard Gd. - GKS Kolbudy2 - 1
19.11.2016 r.13:00Orkan Rumia - kaszubia Kościerzyna1 - 2
19.11.2016 r.13:00Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk2 - 0
19.11.2016 r.13:00Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń1 - 1
17 KOLEJKA
26.11.2016 r.11:00Anioły Garczegorze - Cartusia Kartuzy2 - 1
26.11.2016 r.11:00Arka II Gdynia - KP Starogard Gd.0 - 1
26.11.2016 r.11:00Drutex-Bytovia II - Sokół Wyczechy3 - 2
26.11.2016 r.11:00Gedania Gdańsk - Orkan Rumia1 - 1
26.11.2016 r.11:00GKS Kolbudy - Stolem Gniewino0 - 1
26.11.2016 r.11:00kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw4 - 0
26.11.2016 r.11:00Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk2 - 1
26.11.2016 r.11:00Rodło Kwidzyn - Jaguar Gdańsk1 - 0
26.11.2016 r.11:00Wierzyca Pelplin - Centrum Pelplin1 - 1
18 KOLEJKA
12.03.2017 r.12:00Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk1 - 3
12.03.2017 r.12:00Arka II Gdynia - Stolem Gniewino2 - 2
12.03.2017 r.12:00Centrum Pelplin - Sokół Wyczechy5 - 0
12.03.2017 r.12:00Drutex-Bytovia II - Orkan Rumia1 - 0
12.03.2017 r.12:00Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw0 - 2
12.03.2017 r.12:00GKS Kolbudy - Gryf Słupsk1 - 1
12.03.2017 r.12:00kaszubia Kościerzyna - KP Starogard Gd.1 - 5
12.03.2017 r.12:00Powiśle Dzierzgoń - Cartusia Kartuzy1 - 0
12.03.2017 r.12:00Rodło Kwidzyn - Wierzyca Pelplin0 - 3
19 KOLEJKA
17.03.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy2 - 4
17.03.2017 r.11:00Grom Nowy Staw - Drutex-Bytovia II2 - 1
17.03.2017 r.11:00Gryf Słupsk - Arka II Gdynia1 - 2
17.03.2017 r.11:00Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń0 - 0
17.03.2017 r.11:00KP Starogard Gd. - Gedania Gdańsk4 - 4
17.03.2017 r.11:00Orkan Rumia - Sokół Wyczechy4 - 2
17.03.2017 r.11:00Rodło Kwidzyn - Centrum Pelplin0 - 3
17.03.2017 r.11:00Stolem Gniewino - kaszubia Kościerzyna3 - 2
17.03.2017 r.11:00Wierzyca Pelplin - Anioły Garczegorze4 - 2
20 KOLEJKA
26.03.2017 r.11:00Anioły Garczegorze - Rodło Kwidzyn4 - 0
26.03.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy0 - 2
26.03.2017 r.11:00Centrum Pelplin - Orkan Rumia3 - 0
26.03.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - KP Starogard Gd.2 - 4
26.03.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino0 - 0
26.03.2017 r.11:00GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk1 - 1
26.03.2017 r.11:00kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk1 - 3
26.03.2017 r.11:00Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin1 - 4
26.03.2017 r.11:00Sokół Wyczechy - Grom Nowy Staw1 - 3
21 KOLEJKA
01.04.2017 r.11:00Anioły Garczegorze - Centrum Pelplin1 - 2
01.04.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - kaszubia Kościerzyna0 - 2
01.04.2017 r.11:00Grom Nowy Staw - Orkan Rumia2 - 2
01.04.2017 r.11:00Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk3 - 2
01.04.2017 r.11:00Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia1 - 0
01.04.2017 r.11:00KP Starogard Gd. - Sokół Wyczechy4 - 0
01.04.2017 r.11:00Rodło Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń0 - 3
01.04.2017 r.11:00Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II0 - 1
01.04.2017 r.11:00Wierzyca Pelplin - GKS Kolbudy3 - 0
22 KOLEJKA
09.04.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin2 - 0
09.04.2017 r.11:00Centrum Pelplin - Grom Nowy Staw1 - 1
09.04.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Gryf Słupsk1 - 4
09.04.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy1 - 1
09.04.2017 r.11:00GKS Kolbudy - Rodło Kwidzyn3 - 0
09.04.2017 r.11:00kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk3 - 0
09.04.2017 r.11:00Orkan Rumia - KP Starogard Gd.0 - 2
09.04.2017 r.11:00Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze2 - 1
09.04.2017 r.11:00Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino2 - 4
23 KOLEJKA
15.03.2017 r.18:00Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy4 - 3
15.03.2017 r.18:00Cartusia Kartuzy - Drutex-Bytovia II0 - 0
15.03.2017 r.18:00Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy6 - 2
15.03.2017 r.18:00Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk5 - 2
15.03.2017 r.18:00KP Starogard Gd. - Grom Nowy Staw2 - 1
15.03.2017 r.18:00Powiśle Dzierzgoń - Centrum Pelplin2 - 4
15.03.2017 r.18:00Rodło Kwidzyn - Arka II Gdynia0 - 3
15.03.2017 r.18:00Stolem Gniewino - Orkan Rumia3 - 0
15.03.2017 r.18:00Wierzyca Pelplin - kaszubia Kościerzyna1 - 0
24 KOLEJKA
22.04.2017 r.19:00Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze3 - 0
22.04.2017 r.19:00Centrum Pelplin - KP Starogard Gd.2 - 1
22.04.2017 r.19:00Drutex-Bytovia II - Jaguar Gdańsk0 - 2
22.04.2017 r.19:00Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin1 - 3
22.04.2017 r.19:00GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń1 - 1
22.04.2017 r.19:00Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino1 - 0
22.04.2017 r.19:00kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn3 - 0
22.04.2017 r.19:00Orkan Rumia - Gryf Słupsk2 - 1
22.04.2017 r.19:00Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy1 - 3
TAGI:

Dom
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Centrum Pelplin291292127621
2Wierzyca Pelplin2612822341321
3kaszubia Kościerzyna2512813331617
4Grom Nowy Staw2512813241311
5Jaguar Gdańsk2512741281810
6Arka II Gdynia2212714251114
7Powiśle Dzierzgoń22127141920-1
8Stolem Gniewino211263321165
9KP Starogard Gd.211263321174
10Gryf Słupsk1911614261412
11Orkan Rumia17125252122-1
12Anioły Garczegorze15125072126-5
13GKS Kolbudy131234519190
14Drutex-Bytovia II11123271523-8
15Rodło Kwidzyn912237520-15
16Sokół Wyczechy7122191227-15
17Gedania Gdańsk612138924-15
18Cartusia Kartuzy6121381131-20
Wyjazd
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Wierzyca Pelplin33121101361125
2KP Starogard Gd.2512813281513
3Arka II Gdynia2412804331122
4Powiśle Dzierzgoń221264218126
5Centrum Pelplin211263318153
6Grom Nowy Staw201262425232
7Jaguar Gdańsk161251616142
8Gedania Gdańsk16125162125-4
9kaszubia Kościerzyna16115151723-6
10Gryf Słupsk151243518180
11Drutex-Bytovia II15124351220-8
12Stolem Gniewino13123451014-4
13Orkan Rumia13123451318-5
14GKS Kolbudy11123272027-7
15Cartusia Kartuzy11123271524-9
16Anioły Garczegorze10122461119-8
17Rodło Kwidzyn4121110330-27
18Sokół Wyczechy41211102252-30