Tabela i terminarz

I liga – (seniorzy) – sezon 2014/2015

LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-Ostatnie 5 meczów
1Zagłębie Lubin55261673411922ZZZRZ
2Wisła Płock54261664371819ZPZZR
3Termalica Nieciecza48251465422121ZZPPR
4Olimpia Grudziądz3926116933285PPRZZ
5Dolcan Ząbki3726813532293ZZPRP
6Stomil Olsztyn3725910633312ZZPPP
7Chojniczanka362599735278PRRZZ
8Flota Świnoujście362699826215RZPPZ
9Arka Gdynia352498731283PZZRR
10Wigry Suwałki35269892428-4PZPPZ
11Miedź Legnica3325961036333PPZRZ
12GKS Katowice3224951029281PZPPR
13Sandecja Nowy Sącz292685133443-9ZZPZP
14Chrobry Głogów282577112937-8RRPRZ
15Drutex-Bytovia272669112939-10PRPRZ
16GKS Tychy222657142242-20PPZZP
17Pogoń Siedlce202548132034-14PPRRP
18Widzew Łódź162637161946-27PPPZP

1 KOLEJKA
02.08.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Termalica Nieciecza0 - 6
02.08.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Arka Gdynia0 - 0
02.08.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Wisła Płock3 - 2
02.08.2014 r.17:00GKS Katowice - Widzew Łódź2 - 1
02.08.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica4 - 2
02.08.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Chojniczanka4 - 1
02.08.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy1 - 1
02.08.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn1 - 1
02.08.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście2 - 0
2 KOLEJKA
09.08.2014 r.17:00Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz1 - 1
09.08.2014 r.17:00Chojniczanka - Zagłębie Lubin0 - 1
09.08.2014 r.17:00Flota Świnoujście - Chrobry Głogów2 - 2
09.08.2014 r.17:00Miedź Legnica - GKS Katowice4 - 2
09.08.2014 r.17:00Stomil Olsztyn - GKS Tychy2 - 2
09.08.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz1 - 0
09.08.2014 r.17:00Widzew Łódź - Dolcan Ząbki1 - 1
09.08.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia1 - 1
09.08.2014 r.17:00Wisła Płock - Pogoń Siedlce1 - 1
3 KOLEJKA
16.08.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Chojniczanka1 - 2
16.08.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Miedź Legnica2 - 0
16.08.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Stomil Olsztyn0 - 1
16.08.2014 r.17:00GKS Katowice - Termalica Nieciecza1 - 2
16.08.2014 r.17:00GKS Tychy - Arka Gdynia1 - 2
16.08.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście0 - 2
16.08.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki0 - 0
16.08.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź2 - 0
16.08.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Wisła Płock1 - 3
4 KOLEJKA
23.08.2014 r.17:00Chojniczanka - Olimpia Grudziądz0 - 1
23.08.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Pogoń Siedlce0 - 0
23.08.2014 r.17:00Flota Świnoujście - GKS Katowice0 - 1
23.08.2014 r.17:00Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz1 - 1
23.08.2014 r.17:00Stomil Olsztyn - Arka Gdynia1 - 0
23.08.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - Dolcan Ząbki1 - 1
23.08.2014 r.17:00Widzew Łódź - GKS Tychy1 - 1
23.08.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Zagłębie Lubin2 - 1
23.08.2014 r.17:00Wisła Płock - Chrobry Głogów3 - 1
5 KOLEJKA
27.08.2014 r.17:00Arka Gdynia - Widzew Łódź1 - 2
27.08.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Wigry Suwałki3 - 1
27.08.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście1 - 1
27.08.2014 r.17:00GKS Katowice - Chojniczanka1 - 1
27.08.2014 r.17:00GKS Tychy - Miedź Legnica2 - 1
27.08.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Wisła Płock1 - 1
27.08.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn1 - 2
27.08.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Termalica Nieciecza1 - 3
27.08.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Drutex-Bytovia2 - 2
6 KOLEJKA
30.08.2014 r.17:00Chojniczanka - Dolcan Ząbki1 - 1
30.08.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Chrobry Głogów1 - 4
30.08.2014 r.17:00Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz2 - 0
30.08.2014 r.17:00Miedź Legnica - Arka Gdynia4 - 4
30.08.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin1 - 2
30.08.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - GKS Tychy2 - 1
30.08.2014 r.17:00Widzew Łódź - Stomil Olsztyn0 - 0
30.08.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz0 - 1
30.08.2014 r.17:00Wisła Płock - GKS Katowice0 - 2
7 KOLEJKA
06.09.2014 r.17:00Arka Gdynia - Termalica Nieciecza2 - 4
06.09.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce1 - 0
06.09.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Wisła Płock0 - 0
06.09.2014 r.17:00GKS Katowice - Wigry Suwałki0 - 1
06.09.2014 r.17:00GKS Tychy - Flota Świnoujście1 - 1
06.09.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia3 - 2
06.09.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka1 - 1
06.09.2014 r.17:00Widzew Łódź - Miedź Legnica0 - 0
06.09.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Stomil Olsztyn1 - 1
8 KOLEJKA
13.09.2014 r.17:00Chojniczanka - GKS Tychy3 - 0
13.09.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - GKS Katowice1 - 4
13.09.2014 r.17:00Flota Świnoujście - Arka Gdynia2 - 0
13.09.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz1 - 1
13.09.2014 r.17:00Stomil Olsztyn - Miedź Legnica1 - 2
13.09.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - Widzew Łódź2 - 1
13.09.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki0 - 1
13.09.2014 r.17:00Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz2 - 1
13.09.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów1 - 0
9 KOLEJKA
20.09.2014 r.17:00Arka Gdynia - Chojniczanka1 - 1
20.09.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn0 - 3
20.09.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Drutex-Bytovia0 - 0
20.09.2014 r.17:00GKS Katowice - Pogoń Siedlce3 - 2
20.09.2014 r.17:00GKS Tychy - Wisła Płock0 - 1
20.09.2014 r.17:00Miedź Legnica - Termalica Nieciecza0 - 1
20.09.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Zagłębie Lubin2 - 2
20.09.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki2 - 0
20.09.2014 r.17:00Widzew Łódź - Flota Świnoujście1 - 1
10 KOLEJKA
27.09.2014 r.17:00Chojniczanka - Widzew Łódź2 - 0
27.09.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz1 - 2
27.09.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Sandecja Nowy Sącz6 - 1
27.09.2014 r.17:00Flota Świnoujście - Miedź Legnica3 - 0
27.09.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki0 - 1
27.09.2014 r.17:00Stomil Olsztyn - Termalica Nieciecza0 - 0
27.09.2014 r.17:00Wigry Suwałki - GKS Tychy0 - 0
27.09.2014 r.17:00Wisła Płock - Arka Gdynia0 - 1
27.09.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - GKS Katowice1 - 0
11 KOLEJKA
04.10.2014 r.17:00Arka Gdynia - Wigry Suwałki0 - 1
04.10.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Zagłębie Lubin2 - 2
04.10.2014 r.17:00GKS Katowice - Chrobry Głogów1 - 1
04.10.2014 r.17:00GKS Tychy - Drutex-Bytovia3 - 2
04.10.2014 r.17:00Miedź Legnica - Chojniczanka0 - 1
04.10.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn0 - 0
04.10.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce0 - 1
04.10.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - Flota Świnoujście1 - 1
04.10.2014 r.17:00Widzew Łódź - Wisła Płock0 - 1
12 KOLEJKA
11.10.2014 r.17:00Chojniczanka - Termalica Nieciecza1 - 0
11.10.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki3 - 0
11.10.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Arka Gdynia1 - 1
11.10.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - GKS Katowice2 - 1
11.10.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - GKS Tychy1 - 1
11.10.2014 r.17:00Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście0 - 0
11.10.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Widzew Łódź2 - 1
11.10.2014 r.17:00Wisła Płock - Miedź Legnica2 - 0
11.10.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz1 - 0
13 KOLEJKA
18.10.2014 r.17:00Arka Gdynia - Pogoń Siedlce1 - 0
18.10.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz2 - 2
18.10.2014 r.17:00Flota Świnoujście - Chojniczanka2 - 1
18.10.2014 r.17:00GKS Katowice - Stomil Olsztyn2 - 1
18.10.2014 r.17:00GKS Tychy - Zagłębie Lubin0 - 1
18.10.2014 r.17:00Miedź Legnica - Wigry Suwałki2 - 1
18.10.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów2 - 1
18.10.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - Wisła Płock0 - 2
18.10.2014 r.17:00Widzew Łódź - Drutex-Bytovia0 - 1
14 KOLEJKA
25.10.2014 r.17:00Chrobry Głogów - GKS Tychy2 - 1
25.10.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Miedź Legnica2 - 1
25.10.2014 r.17:00GKS Katowice - Dolcan Ząbki2 - 3
25.10.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz4 - 1
25.10.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Widzew Łódź3 - 1
25.10.2014 r.17:00Stomil Olsztyn - Chojniczanka3 - 0
25.10.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Termalica Nieciecza1 - 1
25.10.2014 r.17:00Wisła Płock - Flota Świnoujście2 - 0
25.10.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Arka Gdynia4 - 0
15 KOLEJKA
01.11.2014 r.17:00Arka Gdynia - Chrobry Głogów1 - 0
01.11.2014 r.17:00Chojniczanka - Wisła Płock1 - 1
01.11.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn2 - 2
01.11.2014 r.17:00Flota Świnoujście - Wigry Suwałki1 - 0
01.11.2014 r.17:00GKS Tychy - Olimpia Grudziądz0 - 1
01.11.2014 r.17:00Miedź Legnica - Pogoń Siedlce1 - 0
01.11.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice1 - 0
01.11.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - Drutex-Bytovia1 - 0
01.11.2014 r.17:00Widzew Łódź - Zagłębie Lubin0 - 3
16 KOLEJKA
08.11.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Widzew Łódź3 - 2
08.11.2014 r.17:00Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz2 - 2
08.11.2014 r.17:00Drutex-Bytovia - Flota Świnoujście1 - 1
08.11.2014 r.17:00GKS Katowice - GKS Tychy2 - 0
08.11.2014 r.17:00Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia0 - 3
08.11.2014 r.17:00Pogoń Siedlce - Termalica Nieciecza1 - 4
08.11.2014 r.17:00Stomil Olsztyn - Wisła Płock0 - 3
08.11.2014 r.17:00Wigry Suwałki - Chojniczanka2 - 1
08.11.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Miedź Legnica0 - 2
17 KOLEJKA
15.11.2014 r.17:00Arka Gdynia - GKS Katowice -
15.11.2014 r.17:00Chojniczanka - Drutex-Bytovia2 - 0
15.11.2014 r.17:00Flota Świnoujście - Pogoń Siedlce1 - 1
15.11.2014 r.17:00GKS Tychy - Dolcan Ząbki1 - 0
15.11.2014 r.17:00Miedź Legnica - Chrobry Głogów1 - 1
15.11.2014 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn1 - 2
15.11.2014 r.17:00Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin1 - 1
15.11.2014 r.17:00Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz0 - 3
15.11.2014 r.17:00Wisła Płock - Wigry Suwałki1 - 1
18 KOLEJKA
22.11.2014 r.12:00Flota Świnoujście - Zagłębie Lubin1 - 2
22.11.2014 r.13:00GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz2 - 7
22.11.2014 r.13:00Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki2 - 2
22.11.2014 r.14:45Widzew Łódź - GKS Katowice1 - 1
22.11.2014 r.16:00Wisła Płock - Drutex-Bytovia2 - 1
22.11.2014 r.17:30Arka Gdynia - Dolcan Ząbki2 - 1
23.11.2014 r.11:30Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów3 - 0
23.11.2014 r.12:15Chojniczanka - Pogoń Siedlce5 - 0
23.11.2014 r.12:30Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz2 - 0
19 KOLEJKA
28.11.2014 r.17:00Chrobry Głogów - Flota Świnoujście0 - 0
28.11.2014 r.17:00Zagłębie Lubin - Chojniczanka2 - 1
29.11.2014 r.12:00Drutex-Bytovia - Wigry Suwałki2 - 1
29.11.2014 r.12:45Olimpia Grudziądz - Termalica Nieciecza0 - 2
29.11.2014 r.13:00GKS Tychy - Stomil Olsztyn0 - 1
29.11.2014 r.17:00GKS Katowice - Miedź Legnica1 - 0
30.11.2014 r.12:30Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia3 - 1
30.11.2014 r.13:00Pogoń Siedlce - Wisła Płock0 - 2
18.03.2015 r.15:00Dolcan Ząbki - Widzew Łódź2 - 1
20 KOLEJKA
07.03.2015 r.11:30Termalica Nieciecza - GKS Katowice1 - 0
07.03.2015 r.13:00Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia2 - 0
07.03.2015 r.13:00Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz0 - 3
07.03.2015 r.15:00Chojniczanka - Chrobry Głogów1 - 1
07.03.2015 r.15:00Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz1 - 0
07.03.2015 r.15:00Miedź Legnica - Dolcan Ząbki0 - 3
07.03.2015 r.17:45Wisła Płock - Zagłębie Lubin0 - 1
08.03.2015 r.12:30Arka Gdynia - GKS Tychy4 - 0
08.03.2015 r.17:00Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce1 - 0
21 KOLEJKA
15.03.2015 r.15:00Arka Gdynia - Stomil Olsztyn4 - 1
15.03.2015 r.15:00Chrobry Głogów - Wisła Płock2 - 3
15.03.2015 r.15:00Dolcan Ząbki - Termalica Nieciecza3 - 1
15.03.2015 r.15:00GKS Katowice - Flota Świnoujście2 - 1
15.03.2015 r.15:00GKS Tychy - Widzew Łódź1 - 0
15.03.2015 r.15:00Olimpia Grudziądz - Chojniczanka0 - 0
15.03.2015 r.15:00Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia0 - 0
15.03.2015 r.15:00Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica0 - 4
15.03.2015 r.15:00Zagłębie Lubin - Wigry Suwałki3 - 0
22 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Chojniczanka - GKS Katowice1 - 1
01.01.1970 r.00:00Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki0 - 1
01.01.1970 r.00:00Miedź Legnica - GKS Tychy2 - 0
01.01.1970 r.00:00Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce3 - 2
01.01.1970 r.00:00Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz3 - 0
01.01.1970 r.00:00Widzew Łódź - Arka Gdynia0 - 0
01.01.1970 r.00:00Wigry Suwałki - Chrobry Głogów1 - 0
01.01.1970 r.00:00Wisła Płock - Olimpia Grudziądz1 - 0
22.03.2015 r.13:00Drutex-Bytovia - Zagłębie Lubin0 - 2
23 KOLEJKA
28.03.2015 r.13:00GKS Tychy - Termalica Nieciecza1 - 0
28.03.2015 r.15:00Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki3 - 1
28.03.2015 r.15:00Stomil Olsztyn - Widzew Łódź2 - 3
28.03.2015 r.16:00Dolcan Ząbki - Chojniczanka0 - 3
28.03.2015 r.16:00Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście1 - 0
28.03.2015 r.17:30Arka Gdynia - Miedź Legnica0 - 0
28.03.2015 r.17:45GKS Katowice - Wisła Płock0 - 1
28.03.2015 r.18:00Chrobry Głogów - Drutex-Bytovia0 - 0
29.03.2015 r.12:30Zagłębie Lubin - Pogoń Siedlce0 - 0
24 KOLEJKA
04.04.2015 r.13:00Wisła Płock - Dolcan Ząbki1 - 1
04.04.2015 r.14:00Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz0 - 3
04.04.2015 r.14:30Stomil Olsztyn - Zagłębie Lubin1 - 4
04.04.2015 r.15:00Flota Świnoujście - GKS Tychy1 - 0
04.04.2015 r.15:00Miedź Legnica - Widzew Łódź6 - 1
04.04.2015 r.15:00Termalica Nieciecza - Arka Gdynia1 - 1
04.04.2015 r.16:00Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz2 - 1
04.04.2015 r.16:00Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów0 - 2
04.04.2015 r.17:00Wigry Suwałki - GKS Katowice2 - 0
25 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Arka Gdynia - Flota Świnoujście1 - 0
01.01.1970 r.00:00Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin0 - 0
01.01.1970 r.00:00Dolcan Ząbki - Wigry Suwałki0 - 0
01.01.1970 r.00:00GKS Tychy - Chojniczanka3 - 3
01.01.1970 r.00:00Miedź Legnica - Stomil Olsztyn1 - 1
01.01.1970 r.00:00Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce0 - 1
01.01.1970 r.00:00Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock0 - 1
01.01.1970 r.00:00Widzew Łódź - Termalica Nieciecza2 - 1
11.04.2015 r.17:00GKS Katowice - Drutex-Bytovia0 - 0
26 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Chojniczanka - Arka Gdynia -
01.01.1970 r.00:00Flota Świnoujście - Widzew Łódź2 - 0
01.01.1970 r.00:00Pogoń Siedlce - GKS Katowice -
01.01.1970 r.00:00Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów -
01.01.1970 r.00:00Termalica Nieciecza - Miedź Legnica -
01.01.1970 r.00:00Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz2 - 1
01.01.1970 r.00:00Wisła Płock - GKS Tychy1 - 0
01.01.1970 r.00:00Zagłębie Lubin - Olimpia Grudziądz1 - 0
18.04.2015 r.14:00Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki3 - 2
27 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Arka Gdynia - Wisła Płock -
01.01.1970 r.00:00Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce -
01.01.1970 r.00:00GKS Katowice - Zagłębie Lubin -
01.01.1970 r.00:00GKS Tychy - Wigry Suwałki -
01.01.1970 r.00:00Miedź Legnica - Flota Świnoujście -
01.01.1970 r.00:00Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów -
01.01.1970 r.00:00Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn -
01.01.1970 r.00:00Widzew Łódź - Chojniczanka -
25.04.2015 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia -
28 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Chojniczanka - Miedź Legnica -
01.01.1970 r.00:00Chrobry Głogów - GKS Katowice -
01.01.1970 r.00:00Drutex-Bytovia - GKS Tychy -
01.01.1970 r.00:00Flota Świnoujście - Termalica Nieciecza -
01.01.1970 r.00:00Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz -
01.01.1970 r.00:00Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz -
01.01.1970 r.00:00Wigry Suwałki - Arka Gdynia -
01.01.1970 r.00:00Wisła Płock - Widzew Łódź -
01.01.1970 r.00:00Zagłębie Lubin - Dolcan Ząbki -
29 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Arka Gdynia - Drutex-Bytovia -
01.01.1970 r.00:00Dolcan Ząbki - Chrobry Głogów -
01.01.1970 r.00:00Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn -
01.01.1970 r.00:00GKS Katowice - Olimpia Grudziądz -
01.01.1970 r.00:00GKS Tychy - Pogoń Siedlce -
01.01.1970 r.00:00Miedź Legnica - Wisła Płock -
01.01.1970 r.00:00Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin -
01.01.1970 r.00:00Termalica Nieciecza - Chojniczanka -
01.01.1970 r.00:00Widzew Łódź - Wigry Suwałki -
30 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Chojniczanka - Flota Świnoujście -
01.01.1970 r.00:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz -
01.01.1970 r.00:00Drutex-Bytovia - Widzew Łódź -
01.01.1970 r.00:00Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki -
01.01.1970 r.00:00Pogoń Siedlce - Arka Gdynia -
01.01.1970 r.00:00Stomil Olsztyn - GKS Katowice -
01.01.1970 r.00:00Wigry Suwałki - Miedź Legnica -
01.01.1970 r.00:00Wisła Płock - Termalica Nieciecza -
01.01.1970 r.00:00Zagłębie Lubin - GKS Tychy -
31 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Arka Gdynia - Zagłębie Lubin -
01.01.1970 r.00:00Chojniczanka - Stomil Olsztyn -
01.01.1970 r.00:00Dolcan Ząbki - GKS Katowice -
01.01.1970 r.00:00Flota Świnoujście - Wisła Płock -
01.01.1970 r.00:00GKS Tychy - Chrobry Głogów -
01.01.1970 r.00:00Miedź Legnica - Drutex-Bytovia -
01.01.1970 r.00:00Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz -
01.01.1970 r.00:00Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki -
01.01.1970 r.00:00Widzew Łódź - Pogoń Siedlce -
32 KOLEJKA
01.01.1970 r.00:00Chrobry Głogów - Arka Gdynia -
01.01.1970 r.00:00Drutex-Bytovia - Termalica Nieciecza -
01.01.1970 r.00:00GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz -
01.01.1970 r.00:00Olimpia Grudziądz - GKS Tychy -
01.01.1970 r.00:00Pogoń Siedlce - Miedź Legnica -
01.01.1970 r.00:00Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki -
01.01.1970 r.00:00Wigry Suwałki - Flota Świnoujście -
01.01.1970 r.00:00Wisła Płock - Chojniczanka -
01.01.1970 r.00:00Zagłębie Lubin - Widzew Łódź -
33 KOLEJKA
30.05.2015 r.17:00Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz -
30.05.2015 r.17:00Chojniczanka - Wigry Suwałki -
30.05.2015 r.17:00Flota Świnoujście - Drutex-Bytovia -
30.05.2015 r.17:00GKS Tychy - GKS Katowice -
30.05.2015 r.17:00Miedź Legnica - Zagłębie Lubin -
30.05.2015 r.17:00Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki -
30.05.2015 r.17:00Termalica Nieciecza - Pogoń Siedlce -
30.05.2015 r.17:00Widzew Łódź - Chrobry Głogów -
30.05.2015 r.17:00Wisła Płock - Stomil Olsztyn -
34 KOLEJKA
06.06.2015 r.17:00Chrobry Głogów - Miedź Legnica -
06.06.2015 r.17:00Dolcan Ząbki - GKS Tychy -
06.06.2015 r.17:00Drutex-Bytovia - Chojniczanka -
06.06.2015 r.17:00GKS Katowice - Arka Gdynia -
06.06.2015 r.17:00Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź -
06.06.2015 r.17:00Pogoń Siedlce - Flota Świnoujście -
06.06.2015 r.17:00Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz -
06.06.2015 r.17:00Wigry Suwałki - Wisła Płock -
06.06.2015 r.17:00Zagłębie Lubin - Termalica Nieciecza -

II liga – grupa zachodnia (seniorzy) – sezon 2012/2013 – zobacz tabelę

II liga – grupa zachodnia (seniorzy) – sezon 2011/2012 – zobacz tabelę

TAGI:

Dom
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Zagłębie Lubin271383219910
2Flota Świnoujście261382318810
3Termalica Nieciecza25127411789
4Wigry Suwałki25137421596
5Wisła Płock241373316106
6Chojniczanka221264219712
7Miedź Legnica221364324168
8Arka Gdynia211263318117
9GKS Katowice211363417143
10Sandecja Nowy Sącz201362515150
11Olimpia Grudziądz191354419181
12Dolcan Ząbki181339116142
13Drutex-Bytovia18135352023-3
14Chrobry Głogów18135351620-4
15GKS Tychy17135261520-5
16Stomil Olsztyn16124441718-1
17Pogoń Siedlce10122461217-5
18Widzew Łódź1013175616-10
Wyjazd
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Wisła Płock301393121813
2Zagłębie Lubin2813841221012
3Termalica Nieciecza2313724251312
4Stomil Olsztyn211356216133
5Olimpia Grudziądz201362514104
6Dolcan Ząbki191354416151
7Arka Gdynia14123541317-4
8Chojniczanka14133551620-4
9GKS Katowice11113261214-2
10Miedź Legnica11123271217-5
11Chrobry Głogów10122461317-4
12Flota Świnoujście1013175813-5
13Pogoń Siedlce1013247817-9
14Wigry Suwałki1013247919-10
15Drutex-Bytovia913166916-7
16Sandecja Nowy Sącz9132381928-9
17Widzew Łódź61320111330-17
18GKS Tychy513058722-15